istek okulları

22 Şubat 2020 Cumartesi

Borcunu ödeyemediği için intihar etti!

borcunu-odeyemedigi-icin-intihar-etti

Afyonkarahisar'ın Evciler ilçesinde, İYİ Parti Evciler İlçe yönetiminde yer alan Erdoğan Özer, yüksek faizler nedeniyle bankalara ve Tarım Kredi Kooperatifine olan borçlarını ödeyemediği için geçtiğimiz hafta intihar etti.
05 Kasım 2019 Salı 17:51

İntihar eden, İYİ Parti Evciler İlçe yönetiminde yer alan Erdoğan Özer'in ailesine taziye ziyareti gerçekleştiren, Afyonkarahisar Cumhuriyet Halk Partisi Milletvekili Burcu Köksal ve CHP Evciler İlçe Yönetimi aileye başsağlığı diledi.

Sosyal paylaşım sitesinde konuyu gündeme getiren Milletvekili Burcu Köksal, "Evciler İlçemizde yaşayan ve İyi Parti Merkez İlçe yönetiminde bulunan Erdoğan Özer Kardeşimiz, maalesef 200 bin liralık borcunu ödeyemediği için bunalıma girmiş ve intihar yolunu seçmiş.

ELİNİZİ VATANDAŞIN CEBİNDEN ÇEKİN

Bu son derece üzücü bir olay, gelin görün ki ülkemizin içerisinde bulunduğu durumun özeti niteliğindeki, bu üzücü olaylara rağmen, hala birileri ülkenin ekonomik durumunun son derece iyi olduğunu savunuyor. Bu durum sadece Afyonkarahisar'da mı yaşanıyor sizce?

Değil elbet, çiftçimiz zor durumda, esnafımız zor durumda, üreticimiz çalışanımız kimse içinde bulunduğu durumdan hoşnut değil. Birileri lütfen elini esnafın, çiftçinin işçinin cebinden çeksin artık" dedi.   


Haber okunma sayısı: 660

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


AFYONKARAHİSAR - HAVA DURUMU

AFYONKARAHISAR