Triovista, İstek

10 Temmuz 2020 Cuma

“Bu başarı hepimizin”

bu-basari-hepimizin

Afyonkarahisar’ın Düzağaç Belediye Başkanı Muammer Işıklı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’dan ödül aldı.
13 Eylül 2017 Çarşamba 20:19

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, ATO Congresium’da AK Parti Yerel Yönetimler Başkanlığınca düzenlenen “Belediye Başkanları İstişare ve Değerlendirme Toplantısı”na katıldı. Erdoğan, konuşması sonrasında “Yerel Yönetimler Proje Yarışması”nda sosyal projeler ve kent ekonomisine katkı kategorilerinde dereceye giren belediyelere ödüllerini verdi.

TÜRKİYE 1’CİLİĞİNE LAYIK GÖRÜLDÜ

Düzağaç Belediye Başkanı Muammer Işıklı’nın mega projelerinden bir tanesi olan, bugün 32 ülkeye ihracat yapan ve binlerce kişiye iş kapısı olan Tekstil Fabrikası, Adalet ve Kalkınma Partisi Genel Merkezince düzenlenen Türkiye Kent Ekonomisine Katkı Proje Yarışması’nda Türkiye 1’inciliğine layık görüldü.  

BU GURUR HEPİMİZİNAnkara’da gerçekleştirilen Ak Parti Belediye Başkanları İstişare Toplantısı’nda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’dan ödül alan Başkan Işıklı, gururunu Afyon Manşet Haber ile paylaşarak, “Bu gurur hepimizin” diye konuştu.

DURMAK YOK, HİZMET ETMEYE DEVAM

Işıklı açıklamasında; “Türkiye Kent Ekonomisine Katkı proje yarışmasında İrem 03 tekstil fabrikamız Türkiye 1’incisi olmuştur. Emeği geçen Meclis Üyelerimize, Belediye Personelimize, Düzağaç halkına, Tekstil Fabrikası Yönetim Kurulu Başkanı Deniz Beye, Ak Parti ilçe başkanına, Ak Parti il başkanına, Milletvekillerimize, her zaman yanımızda olan Sayın Bakanımız Veysel Eroğlu’na, Sayın Başbakanımız Binali Yıldırım’a ve çok kıymetli Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a beldem ve şahsım adına şükranlarımı sunarım. Durmak yok, hizmet etmeye devam. Halkımıza hizmet etmeye devam” dedi.  

Haber okunma sayısı: 2232

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

avukatlar-afyonda-eylem-yapti

Avukatlar Afyon’da eylem yaptı

09 Temmuz 2020 Perşembe 23:44
afyona-sehit-atesi-dustu

Afyon’a şehit ateşi düştü

09 Temmuz 2020 Perşembe 23:17
vali-gokmen-cicekten-generale-ziyaret

Vali Gökmen Çiçek’ten generale ziyaret

09 Temmuz 2020 Perşembe 22:31

AFYONKARAHİSAR - HAVA DURUMU

AFYONKARAHISAR