istek okulları

26 Şubat 2020 Çarşamba

Çobanlar esnafını şaşırtan ziyaret

cobanlar-esnafini-sasirtan-ziyaret

Emniyet Müdürü Gürsel Yıldız ve Jandarma Alay Komutanı Hamza Çömez, ilçe esnaf ziyaretlerinin ilkini Çobanlar’da gerçekleştirdiler.
18 Kasım 2019 Pazartesi 17:20

Emniyet Müdürü ve Jandarma Alay Komutanı, Çobanlar Belediyesini ziyaretinde törenle karşılandı. Başkan Ali Altuntaş, Kocaöz Belediye Başkanı Murat Zıbak, İl Genel Meclisi üyeleri ve belediye çalışanları tarafından karşılanan Gürsel Yıldız ve Hamza Çömez, Başkan Altuntaş ve beraberindekilerle çeşitli konularda istişarelerde bulundular.

Çobanlar Belediye Başkanı Ali Altuntaş, yaptığı konuşmada “Asayişimizin iki önemli ismini Sayın Emniyet Müdürümüz Gürsel Yıldız ve Sayın Jandarma Alay Komutanımız Hamza Çömez’i ağırlamaktan son derece mutluyuz. İlçemizin sosyal ve ekonomik yapısını anlattık. Her iki değerli müdürümüzle istişarenin önemini biliyoruz.  Bundan sonra da sık sık bir araya gelerek ilçemiz için ne gerekiyorsa yapılmasını sağlayacağız” diye konuştu.

GÜNÜN ANISINA KUR’AN VE TÜRK BAYRAĞI HEDİYE EDİLDİ

Emniyet Müdürü Gürsel Yıldız ve Jandarma Alay Komutanı Hamza Çömez’e Başkan Altuntaş tarafından günün anısına Kur’an ve Türk Bayrağı hediye edildi.ESNAF ÖNCE ŞAŞIRDI, SONRA MUTLU OLDU

Belediye ziyaretinden sonra Emniyet Müdürü ve Jandarma Alay Komutanı, Çobanlar esnafını ziyaret etti.  Gürsel Yıldız ve Hamza Çömez’i karşılarında gören Çobanlar esnafı önce kısa bir şaşkınlık geçirdi sonra da beraber çay içerek mutlu oldular. 

KIZ ÖĞRENCİYE BEBEK HEDİYE ETTİ

Bir çok esnafı ziyaret ederek hayırlı işler dileyen Emniyet Müdürü Gürsel Yıldız ve Jandarma Alay Komutanı Hamza Çömez, bir markette karşılaştıkları küçük kızla sohbet ettiler.  Küçük kıza oyuncak bebek hediye ettiler.  Emniyet Müdürü Yıldız, küçük kızdan derslerini çalışma sözü aldı.

Gürsel Yıldız ve Hamza Çömez,  esnaf ziyaretinden sonra ilçe Emniyet Amirliği ve İlçe Jandarma Komutanlığını ziyaret etti. Yıldız ve Çömez, her iki kurumda da törenle karşılandı. Emniyet Müdürü Gürsel Yıldız ve Jandarma Alay Komutanı Hamza Çömez, “Merkezde esnaf gezilerimiz oluyor. İlçe bazında esnaf gezilerinin ilkini Çobanlar ilçemizde yaptık. Çobanlar Belediye Başkanı Ali Altuntaş ve bizleri işyerlerinde misafir eden esnafımıza teşekkür ediyoruz” dediler. 
Haber okunma sayısı: 239

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

ogretmenlere-tas-medresede-kurs-verilecek

Öğretmenlere Taş Medresede kurs verilecek

26 Şubat 2020 Çarşamba 17:32
belediye-baskanimizin-yanindayiz

Belediye Başkanımızın yanındayız

26 Şubat 2020 Çarşamba 17:19
afada-katil-gonullu-ol-destek-ol

AFAD'a katıl, Gönüllü ol, Destek ol

25 Şubat 2020 Salı 20:59
baskan-zeybeke-vergi-haftasi-ziyareti

Başkan Zeybek’e Vergi Haftası ziyareti

24 Şubat 2020 Pazartesi 22:40

AFYONKARAHİSAR - HAVA DURUMU

AFYONKARAHISAR