CACTUS YENİ

15 Ekim 2019 Salı

Dağhan Ailesinin mutlu günü

daghan-ailesinin-mutlu-gunu

Gazeteci-Yazar Mustafa Dağhan’ın mahdumu Batın Poyraz’ın sünnet düğünü Beyaz Saray Center’da gerçekleştirildi.
18 Haziran 2019 Salı 19:44

Afyonkarahisar’ın saygın gazetecilerinden Mustafa Dağhan’ın mahdumu Batın Poyraz erkekliğe ilk adımı attı.

Mustafa & Nezahat Dağhan çiftinin kıymetli evlatlarından Poyraz Batın'ın sünnet töreni, Beyaz Saray Center’da çok sayıda davetlinin katılımıyla gerçekleştirildi.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Anayasa Mahkemesi Üyesi Celal Mümtaz Akıncı, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakan Yardımcısı Ahmet Koca’nın tebrik mesajı gönderdiği sünnet törenine siyaset, iş ve basın camiasından çok sayıda davetli katılırken, sivil toplum kuruluşu temsilcileri, bürokratlar ve Dağhan ailesinin sevenleri katıldı.

Yerel sanatçıların sahneye çıktığı sünnet düğününe katılan 300 davetli, seslendirilen şarkılar eşliğinde, gecenin geç saatlerine kadar gönüllerince eğlendi.

Gazeteci-Yazar Mustafa Dağhan, davetlerine icabet eden tüm eş-dost ve akrabalarına teşekkür ederek, “Çok şükür Allah bu günleri de gösterdi. Cenaze ve düğün gibi mutluluk ve hüznü içeren günler önemli günlerdir. Mutluluğu da hüznü de paylaşmayı bilenler bana göre güzel insanlardır. Bu mutlu günümüzde yanımızda olan, bizi seven, sayan herkese can-ı gönülden teşekkür ediyorum” dedi.  


Haber okunma sayısı: 589

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

AFYONKARAHİSAR - HAVA DURUMU

AFYONKARAHISAR