istek okulları

06 Haziran 2020 Cumartesi

Dikkat! Piknik alanları denetleniyor

dikkat-piknik-alanlari-denetleniyor

Erkmen, 26 Ağustos ve Frig Vadisi Tabiat Parkı, Yedikapı Tabiat Parkı, Eber Gölü ve Karamık Gölü’nde kontrollerde bulundu.
30 Mart 2020 Pazartesi 19:37

Koronavirüs salgını tedbirleri kapsamında piknik ve mangal yakmak, park ve piknik alanlarına gitmek yasaklanmıştı. Doğa Koruma ve Milli Parklar 5’nci Bölge Müdürlüğü ekipleri bu kapsamda denetimlerini artırdı. Ekipler, Erkmen, 26 Ağustos ve Frig Vadisi Tabiat Parkları’nda denetimlerde bulundu. Ekipler, Erkmen, 26 Ağustos ve Frig Vadisi Tabiat Parkı, Yedikapı Tabiat Parkı, Eber Gölü ve Karamık Gölü’nde kontrollerde bulundu.

Denetlemelerle ilgili yapılan açıklamada: “Her hangi olumsuz bir duruma rastlanılmadı” denildi.

BU MEKANLAR KONTROL EDİLDİ

Açıklama şöyle; “Koronavirüsle mücadelede bilim kurulumuzun tavsiyeleri ve Cumhurbaşkanımızın talimatları doğrultusunda Afyonkarahisar Şube Müdürlüğü olarak Yedikapı Tabiat Parkı, Eber Gölü ve Karamık gölünde  kontroller yapılmış  herhangi bir olumsuz durumla karşılaşılmamıştır .Erkmen,26 Ağustos ve Frig Vadisi Tabiat Parklarimizda  yapılan kontrollerde de herhangi bir olumsuz duruma rastlanmamış olup Afyonkarahisar halkına bu konudaki duyarlılığından dolayı Afyonkarahisar Şube Müdürlüğü olarak teşekkürlerimizi sunuyoruz.” Haber okunma sayısı: 154

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


AFYONKARAHİSAR - HAVA DURUMU

AFYONKARAHISAR