Triovista, İstek

13 Ağustos 2020 Perşembe

Dünyada misafir olduğumuzu hatırlatır

dunyada-misafir-oldugumuzu-hatirlatir

Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın, “Kurban Bayramı dünyada misafir olduğumuzu ve samimiyetle Rabbimize teslim olmamız gerektiğini bize hatırlatır” dedi.
30 Temmuz 2020 Perşembe 21:05

Afyonkarahisar İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın, Kurban Bayramı nedeniyle bir mesaj yayımladı. Yalçın mesajında şunları kaydetti:

“Bayramlar dayanışmayı hatırlatır. Bir çocuğun arife gecesi rüyasında bayramlığını giyerek dolaşması, boynu bükük bir yetimin kırmızı bir çift ayakkabıya kavuşunca hayallerinin gerçekleşmesi, bir dedenin çocuklarına, torunlarına kavuşmasıdır.

Kurban bayramı bunlarla birlikte dayanışmanın, teslimiyetin kardeşliğin ve yakınlaşmanın daha da anlamlı hale gelmesidir.

Kurban Bayramı dünyada misafir olduğumuzu ve samimiyetle Rabbimize teslim olmamız gerektiğini bize hatırlatır. Kurban şükretmek, paylaşmak ve her şeyi bize veren Rabbimize yakınlaşmak için bir fırsattır.

Kurban Bayramında bayram sevincimizi paylaşmalı ve evimizin bereketi aile büyüklerimizi, yuvamızın neşesi çocuklarımızı, dostlarımızı, öksüzleri ve yetimleri de unutmamalıyız. Kurban Bayramı´nızı en içten duygularla kutluyor, saygı ve selamlarımı sunuyorum.” Haber okunma sayısı: 159

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

cimento-bolgesi-altyapisi-yenileniyor

Çimento bölgesi altyapısı yenileniyor

12 Ağustos 2020 Çarşamba 21:53
danistay-baskani-sandiklida

Danıştay Başkanı Sandıklı’da

12 Ağustos 2020 Çarşamba 20:55
bu-isin-sakasi-yok

Bu işin şakası yok!

11 Ağustos 2020 Salı 20:25
60-gunde-100-sehit-mezari-yenilenecek

60 günde 100 şehit mezarı yenilenecek

11 Ağustos 2020 Salı 19:13

AFYONKARAHİSAR - HAVA DURUMU

AFYONKARAHISAR