bayram üst

26 Mayıs 2020 Salı

Düzenleme adil değil!

duzenleme-adil-degil

Hak-İş Konfederasyonu'na bağlı Öz Güven Sen Afyonkarahisar İl Başkanı Yakup Şenol; Coronavirüs ile mücadele kapsamında Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca’nın açıkladığı sağlık çalışanlarının ek ödemelerini iyileştirme çalışmalarının olumlu olduğunu, ancak bu çalışmanın sadece memur kadrosuna yönelik olmasının doğru olmadığını söyledi.
28 Mart 2020 Cumartesi 20:22

Hastane sınırları içinde ve dışında çalışan, Aile Sosyal Politikalar Müdürlüğünde, Gençlik Spor ve KYK çalışanlarının coronavirüs mücadelesinin her aşamasında yer alan işçilerin muaf tutulmasının adaletli bir düzenleme olmadığını ifade eden Şenol, açıklamasında; “Coronavirüs ile en etkin bir şekilde mücadele eden ve hayatlarını ortaya koyan sağlık çalışanları ile KYK, İl Gençlik Spor, Aile Sosyal Politikalar Müdürlüğü çalışanlarının ek ödemeden yararlandırılmaması çalışanlarımızı üzmüştür. Ayrıca Tüm Güvenlik Görevlilerinin 24/72 mesai sistemine geçmesini talep ediyoruz” dedi.

Yakup Şenol şunları söyledi: “Ayrım yapılmadan, adaletli ve tüm çalışanları kapsayacak bir düzenleme yapılmasını temenni ediyoruz. Ayriyeten Tüm Afyonkarahisar'lı Hemşerilerimizden Ricam Özellikle 65 Yaş üstü büyüklerimizin sokağa çıkmamalarını ayrıca gerekmedigi takdirde tüm toplumun sokağa çıkmamalarını evde kalmalarını rica ediyoruz. İnşallah bu süreci kazasız belasız atlatacağız sağlıklı günler niyaz ediyorum. Hayat eve sığar evde kal Afyonkarahisar...” Haber okunma sayısı: 309

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER