istek okulları

17 Şubat 2020 Pazartesi

Eğitim Bir Sen Çad’da yetimhane yapacak

egitim-bir-sen-cadda-yetimhane-yapacak

Çad’da yapılacak olan Erol Battal Kız Yetimhanesinin bir bölümüne Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’in babası ‘Ali Zeybek’ ismi verilecek.
10 Aralık 2019 Salı 16:37

Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet ZEYBEK, Memur-Sen İl Temsilcisi ve Eğitim Bir-Sen Afyonkarahisar 1 No’lu Şube Başkanı Mustafa ARSLAN, İDEA Uluslararası İnsani Yardım ve Eğitim Derneği Genel Başkanı Mustafa YILDIZ  ‘Bir Yetim Bir Dilek Bir Yetimhane’ projesi kapsamında, Eğitim Bir-Sen Afyonkarahisar 1 No’lu Şube binasında bir araya geldiler.

İDEA Uluslararası İnsani Yardım ve Eğitim Derneği Genel Başkanı Mustafa YILDIZ; Çad ülkesinde yapılacak olan Erol Battal Kız Yetimhanesi projesi bugüne kadar yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdi. Değerli katkılarından dolayı Başkan ZEYBEK’E teşekkürlerini iletti ve Son Mesaj (Kur’an-ı Kerim ve Gerekçeli Türkçe Meali) takdim etti.

Başkan ZEYBEK; “Böyle bir projenin içerisinde olmaktan mutluluk duyuyorum. Projede emeği geçenlerden, maddi ve manevi desteklerinden dolayı tüm katılımcılardan Rabbim razı olsun” dedi.

Afyonkarahisar 1 No’lu Şube Başkanı Mustafa ARSLAN; “Kıymetli katkılarından dolayı Başkanımız Mehmet ZEYBEK’e, yoğun programları içinde bizlere değerli vakitlerini ayıran İDEA Genel Başkanı Mustafa YILDIZ’a ve bu projede katkıda bulunan tüm dostlara teşekkür ediyorum. Çad’da yapılacak olan Erol Battal Kız Yetimhanesinin bir bölümüne Belediye Başkanımızın Muhterem babası ‘Ali ZEYBEK’ ismini de yaşatacağız inşallah” dedi. Haber okunma sayısı: 148

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


AFYONKARAHİSAR - HAVA DURUMU

AFYONKARAHISAR