Berat Kandili

08 Nisan 2020 Çarşamba

En büyük gücümüz örgütlülüğümüzdür

en-buyuk-gucumuz-orgutlulugumuzdur

Eğitim Bir-Sen Afyonkarahisar 1 No’lu Şube, teşkilat eğitimi kapsamında İhsaniye işyeri temsilcileri ile 19.03.2019 tarihinde, Dinar işyeri temsilcileri ile 20.03.2019 tarihinde, Dazkırı, Başmakçı ve Evciler işyeri temsilcileri ile 21.03.2019 tarihinde buluştu.
22 Mart 2019 Cuma 20:19

Eğitim Bir-Sen Afyonkarahisar 1 No’lu Şube Başkanı Mustafa ARSLAN; “Teşkilat Kültürü”, Başkan Vekili Tevfik ÖZTÜRK; “Temsil ve İletişim Becerileri, Sosyal Medya ve Algı Yönetimi”,Başkan Yardımcısı İbrahim YILDIRIM; "Dünya’da ve Türkiye’de Sendikacılık” konularında eğitim verdiler. Daha sonra Eğitim Bir-Sen Üyeleri ile bir araya gelindi.

Eğitim Bir-Sen Afyonkarahisar 1 Nolu Şube Başkanı Mustafa ARSLAN, “5600 üyemizle Afyonkarahisar’ın en büyük sivil toplum kuruluşuyuz.  Bizler, eğitim alanın da faaliyet gösteren, özelde kamu çalışanlarının demokratik, özlük ve ekonomik haklarını iyileştirmek ve geliştirmek genelde ise tüm insanlığın huzur ve refahını amaç edinmiş bir sivil toplum kuruluşuyuz” dedi.

“3600 ek gösterge memnuniyet katsayısını artırmalı, tüm kamu görevlilerini kapsamalıdır” açıklamasında bulunan Arslan; emek, hak ve adalet için mücadele etmeye devam edeceklerini ifade etti. Sendikal çalışmaları ile ilgili açıklamalarını sürdüren Arslan açıklamasında, “Kazanım üretme, sorun çözme, iyi, güzel ve doğru çalışmalar yapma, mağdur ve mazluma el uzatma, dürüst başarılı ve çalışkan nesiller yetiştirme hedefimizden sapmadan; değerlerimiz doğrultusunda bir gelecek inşa etmek idealiyle yolumuza devam ediyoruz. Bu konuda çabalarımızın sonuç vermesi için dün olduğu gibi, bugün ve yarın da emek harcamayı sürdüreceğiz. Daha fazla emek harcayacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın” ifadelerine yer verdi. 

“En büyük gücümüz örgütlülüğümüzdür” diyen ARSLAN: “Kazanımlarımızın ve çalışmalarımızın en güzel şekilde anlatılması gerekiyor. Bizim ulaşamadığımız yerde elimiz, göremediğimiz noktalarda gözümüzsünüz. Biz biliyoruz ki orada bizim bir temsilcimiz var. Ve sendikamızı en iyi, en güzel şekilde temsil ediyor” dedi.


  Haber okunma sayısı: 200

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

igm-olaganustu-toplanacak-mi

İGM, olağanüstü toplanacak mı?

07 Nisan 2020 Salı 22:45
afyon-esnafi-icin-kritik-toplanti

Afyon esnafı için kritik toplantı

07 Nisan 2020 Salı 22:09
esob-baskani-konaka-sert-cevap

ESOB Başkanı Konak’a sert cevap

07 Nisan 2020 Salı 21:46
su-faturalarina-oteleme-yapildi

Su faturalarına öteleme yapıldı

07 Nisan 2020 Salı 21:10
cop-konteynerleri-dezenfekte-ediliyor

Çöp konteynerleri dezenfekte ediliyor

07 Nisan 2020 Salı 21:04

AFYONKARAHİSAR - HAVA DURUMU

AFYONKARAHISAR