Triovista, İstek

09 Temmuz 2020 Perşembe

Engelliler Gençlik ve Spor Kulübü tazelendi

engelliler-genclik-ve-spor-kulubu-tazelendi

Afyonkarahisar Engelliler Gençlik ve Spor Kulübü 4. olağan genel kurulunu gerçekleştirmek üzere üyelerle birlikte iftar yemeğinde biraraya geldi.
23 Mayıs 2019 Perşembe 22:13

İftar yemeği ve genel kurula Sivil Toplumla İlişkiler Müdürü Ahmet Nuri Gök ve eşi, Afyonkarahisar Kent Konseyi Engelliler Meclisi Başkanı Mesut Yurt, Kulübün Kurucu Başkanı Ali Dağtekin, TSD Afyonkarahisar Şube Başkanı Faruk Özkara, Retina Hastaları Dayanışma Derneği Başkan Yardımcısı Öznur Kırman, Özel İnsanlar Derneği Şube Başkanı Esra Işık, Afyon Trafik Yardımlaşma Grubu yönetim kurulu üyesi Serkan Akyel, kulübün üyeleri ile aileleri katıldı.

Mevcut başkan Serap Güderler’in belirlemiş olduğu yeni yönetim kurulu üyelerinden tam not alarak oy birliği ile yeni dönemde göreve başladı.

Yönetim kurulu üyeleri şöyle oluştu: Başkan; Serap Güderler, Yönetim Kurulu Üyeleri; Mesut Yurt, Sinan Semih Gümüşsoy, Ali Güneş, Kenan Üstündağ, Kübra Saltık, Tahir Vurgun.

Genel kurul sonrası konuşma yapan Başkan Serap Güderler; "Eski yönetime bu güne kadar kulüb adına yapmış oldukları çalışmalardan dolayı teşekkür ederim yolumuza kaldığımız yerden azim ve kararlılıkla devam edeceğiz inşallah bizler sporun kardeşlik ruhuna uygun bir şekilde hareket ederek hiç bir ayrışmanın içinde yer almadan yeni yönetimimiz ve genç sporcularımız ile güçlü bir şekilde yolumuza devam edeceğiz diyerek tüm katılımcılara teşekkür ederim" dedi.

Samimi bir ortamda geçen genel kurul sonunda üyeler ve sporcularla hatıra fotoğrafı çekilmesiyle 4. olağan genel kurulu sona erdi.

  Haber okunma sayısı: 282

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


AFYONKARAHİSAR - HAVA DURUMU

AFYONKARAHISAR