Döner Ateşi üst

21 Ocak 2019 Pazartesi

Erkmen Belediyesine 1 Milyon TL’lik yardım

erkmen-belediyesine-1-milyon-tllik-yardim

Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından Erkmen Beldesi sınırları içerisindeki Ömer-Gecek Termal Turizm merkezinde bulunan imar yollarının düzenlenmesinde kullanılmak üzere 1 Milyon TL yardım ödeneği sağlandı.
07 Ocak 2019 Pazartesi 17:03

Konu ile ilgili açıklama yapan Erkmen Belediye Başkanı Memduh Kuş, Beldelerinin sınırları içerisindeki Termal Turizm Merkezi sınırlarında kalan imar yollarının yapımında kullanılmak üzere Kültür ve Turizm Bakanlığı’na yardım talebinde bulunduklarını, buna karşılık 1 Milyon Liralık bir ödeneğin sağlandığını belirtti.

Başkan Kuş yaptığı açıklamada, “Bu yardımın Belediyemize kazandırılmasında emeği geçen başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a, Kültür ve Turizm Bakanımız Sayın Mehmet Nuri Ersoy ve Bakanlık Çalışanlarına, Ak Pati Milletvekillerimiz Sayın Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Ali Özkaya ve İbrahim Yurdunuseven’e, Ak Parti İl Başkanımız Sayın Hüseyin Sezen’e, İl Kültür ve Turizm Müdürümüz Mehmet Tanır ve Personeline kasaba halkımız adına şükranlarımı sunarım” dedi. Haber okunma sayısı: 101

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER