CACTUS

21 Temmuz 2019 Pazar

ESOB’da neler oluyor?

esobda-neler-oluyor

Başkanlığını Abdülkadir Konak’ın yaptığı Afyonkarahisar Esnaf ve Sanatkârlar Odalar Birliği ile ilgili ilginç iddialar gündem oluşturmaya devam ediyor. Başkan Konak’ın birliğin sahip olduğu AFES binasını sessiz sedasız bir şekilde sattığı buradan gelecek para ile bir makam aracı alacağı iddiaları gündemde…!
09 Ağustos 2018 Perşembe 20:04

Afyonkarahisar Esnaf Sanatkârlar Odalar Birliği Başkanı Abdülkadir Konak ile ilgili iki iddia gündeme atıldı. Başkan Konak’ın sessiz sedasız bir şekilde Birliğin malı olan AFES binasını yaklaşık 5 milyon TL’ye sattığı iddia edildi. AFES binasını alan kişinin ise Köylüoğlu Gıda’nın sahibi Bahattin Uslu olduğu iddia edildi. Daha önce Afyonkarahisar Kasaplar ve Sucukçular Odası tarafından işletilen bu binaya Oda Başkanı kendi esnaf ve sanatkarı için talip olmuş ama bina satılamamıştı.

MAKAM ARACI MI ALACAK?

Diğer bir iddia ise Afyonkarahisar Esnaf Sanatkarlar Odalar Birliği Başkanı Abdülkadir Konak’ın Organize Sanayi Bölgesinin merkezinde yer alan bu binayı uzun vadeli sattığı ve binanın 5 milyon TL’nin çok üzerinde bir paraya satılabileceği konuşulmakta. Başkan Konak’ın buradan gelecek olan para ile kendisine bir makam aracı alacağı hatta bununda pazarlıklarının tamamlandığı iddia edilmekte. Kendisine Odak Gazetesi haber merkezinden telefon ile ulaşılan Konak konuşmaktan çekinirken soruları cevapsız kaldı.


 

KAYNAK: ODAK GAZETESİ Haber okunma sayısı: 271

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


AFYONKARAHİSAR - HAVA DURUMU

AFYONKARAHISAR