KOLAYLI YENİ

14 Aralık 2018 Cuma

ESOB’da neler oluyor?

esobda-neler-oluyor

Başkanlığını Abdülkadir Konak’ın yaptığı Afyonkarahisar Esnaf ve Sanatkârlar Odalar Birliği ile ilgili ilginç iddialar gündem oluşturmaya devam ediyor. Başkan Konak’ın birliğin sahip olduğu AFES binasını sessiz sedasız bir şekilde sattığı buradan gelecek para ile bir makam aracı alacağı iddiaları gündemde…!
09 Ağustos 2018 Perşembe 20:04

Afyonkarahisar Esnaf Sanatkârlar Odalar Birliği Başkanı Abdülkadir Konak ile ilgili iki iddia gündeme atıldı. Başkan Konak’ın sessiz sedasız bir şekilde Birliğin malı olan AFES binasını yaklaşık 5 milyon TL’ye sattığı iddia edildi. AFES binasını alan kişinin ise Köylüoğlu Gıda’nın sahibi Bahattin Uslu olduğu iddia edildi. Daha önce Afyonkarahisar Kasaplar ve Sucukçular Odası tarafından işletilen bu binaya Oda Başkanı kendi esnaf ve sanatkarı için talip olmuş ama bina satılamamıştı.

MAKAM ARACI MI ALACAK?

Diğer bir iddia ise Afyonkarahisar Esnaf Sanatkarlar Odalar Birliği Başkanı Abdülkadir Konak’ın Organize Sanayi Bölgesinin merkezinde yer alan bu binayı uzun vadeli sattığı ve binanın 5 milyon TL’nin çok üzerinde bir paraya satılabileceği konuşulmakta. Başkan Konak’ın buradan gelecek olan para ile kendisine bir makam aracı alacağı hatta bununda pazarlıklarının tamamlandığı iddia edilmekte. Kendisine Odak Gazetesi haber merkezinden telefon ile ulaşılan Konak konuşmaktan çekinirken soruları cevapsız kaldı.


 

KAYNAK: ODAK GAZETESİ Haber okunma sayısı: 202

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

biraz-sabir-

Biraz sabır!

13 Aralık 2018 Perşembe 19:42
akude-deizm-masaya-yatirildi

AKÜ’de Deizm masaya yatırıldı

13 Aralık 2018 Perşembe 19:18
altgecit-cumartesi-gunu-aciliyor

Altgeçit Cumartesi günü açılıyor

13 Aralık 2018 Perşembe 18:56
memur-senden-baskan-cobana-tesekkur

Memur Sen’den Başkan Çoban’a teşekkür

13 Aralık 2018 Perşembe 18:26
zulme-dur-demek-icin-yuruyecekler

Zulme dur demek için yürüyecekler

13 Aralık 2018 Perşembe 18:18

AFYONKARAHİSAR - HAVA DURUMU

AFYONKARAHISAR