AK PARTİ

18 Mart 2019 Pazartesi

Fatih Çetinkaya

Filistinli Yazar Zaher Elbek Kudüs’ü anlattı

filistinli-yazar-zaher-elbek-kudusu-anlatti

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı Cumhuriyet Mahallesinde hizmet veren Afyonkarahisar Gençlik Merkezinde salon programları devam ediyor.
13 Mart 2019 Çarşamba 17:17

Gençleri kendi alanında deneyimli yazar veya konuşmacılar ile bir araya getirmek amacı ile yapılan salon programlarına bir yenisi daha eklendi.

Gençlik ve Spor Bakanlığının Gençlik Projeleri Destek Programı tarafından desteklenen bir projesi kapsamında, AKÜ İslami İlimler Fakültesi İslami Araştırmalar Kulübü tarafından ilimize konuk olarak getirilen Filistinli Yazar Zaher ELBEK Afyonkarahisar Gençlik Merkezinde ağırlandı.

Yapılan söyleyişi kapsamında katılımcılar, kutsal şehirler listesinde en önemli yere sahip olan ve nice peygamberin kokusunu alan, o kokuyu birçok medeniyete hissettiren Kudüs'ü birinci ağızdan Filistinli Yazar Zaher ELBEK'ten dinledi.

Kudüs'ün öneminden, tarihinden, yaşanılan sıkıntılardan bahseden yazar ELBEK, Türkiye’nin Filistin’e olan desteğinin önemine dikkat çekti. Gençlerin soruları cevaplanarak söyleyişi sonrasında Grup İstikametin solisti Ersin ÇEVİK Kudüs ile müzik dinletisi gerçekleştirdi. Haber okunma sayısı: 37

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


AFYONKARAHİSAR - HAVA DURUMU

AFYONKARAHISAR