CACTUS YENİ

22 Eylül 2019 Pazar

Garnizon Komutanı, Gazilerle iftarda buluştu

garnizon-komutani-gazilerle-iftarda-bulustu

İkmal ve Garnizon Komutanı Tuğg. Özdemir Şan ve eşi Semiha Şan, vatan için canlarını hiçe sayarak ortaya koyan kahraman gazilerimiz ile birlikte iftar sofrasında bir araya geldi.
26 Mayıs 2019 Pazar 18:19

Tuğgeneral Özdemir Şan ve eşi Semiha Şan ile birlikte Kıbrıs Gazisi olan Tahsin Koç'un evinde iftar yemeğine konuk oldu. İftar yemeğine Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı ve Malul Gazi Ertuğrul Demir ve aileleri de katıldı.

Şehit Ailelerine ve Gazilere yakınlığı ile bilinen İkmal ve Garnizon Komutanı Tuğg. Özdemir Şan, mübarek Ramazan ayı münasebetiyle hem Şehit Ailelerini hem de Gazileri evlerinde ziyaret ediyor. Önceki günde Kıbrıs Gazisi olan Tahsin Koç'un Sadıkbey'deki evinde Gazi ve yakınlarıyla iftar yapan Tuğg.Şan, bu davranışı ile Gazi ve ailelerini mutlu etti.

Şehit Aileleri ve Gazilerin her daim yanlarında olduğunu ve bundan sonra da bu görevi yerine getirmek, Kahramanlar ve aileleri için elinden gelenin en iyisi için çalışacağını söyleyen Tuğg.Şan, Gazi ve aileleriyle birlikte orucunu açtıktan sonra teravi namazına kadar sohbet etti.

İkmal ve Garnizon Komutanı Tuğg. Özdemir Şan'ın ziyareti ve iftar soflarına konuk olmasından dolayı çok büyük onur ve mutluluk duyduğunu söyleyen Kıbrıs Gazisi Tahsin Koç, "Belki de hayatımın en güzel iftarını yaptım. Bizi sayıp, sevip evimize konuk olan Paşamıza çok çok teşekkür ediyorum. O bizi mutlu etti, Allah'ta onu mutlu etsin" dedi.

Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı ise İkmal ve Garnizon Komutanı Tuğg. Özdemir Şan ve değerli eşine, bu nazik ve anlamlı ziyaretinden dolayı teşekkür etti. Haber okunma sayısı: 220

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


AFYONKARAHİSAR - HAVA DURUMU

AFYONKARAHISAR