CACTUS

20 Haziran 2019 Perşembe

Gedik Ahmet Paşa İlkokulunda kermes

gedik-ahmet-pasa-ilkokulunda-kermes

Gedik Ahmet Paşa İlkokulu öğrencilerinin düzenlediği kermes dün açıldı. Kermese ilginin oldukça yoğun olduğu gözlendi.
10 Nisan 2019 Çarşamba 16:45

Afyonkarahisar Gedik Ahmet Paşa İlkokuluna gelir sağlamak amacıyla düzenlenen 'Kermes ve Bahar Şenliği'nde öğrenciler doyasıya eğlendi.

Afyonkarahisar Gedik Ahmet Paşa İlkokulu yönetimi ve Okul Aile Birliği işbirliğinde 'Kermes ve Bahar Şenliği' düzenlendi.

Okul bahçesinde düzenlenen kermeste öğrenci velileri evlerinde hazırladıkları yiyecekleri satışa sundu. Katmer, bükme, döner, dolma, gözleme, pasta, börek, kısır ve daha birçok el yapımı yiyeceklerin satıldığı kermesten elde edilen gelir okul giderleri için kullanılacak. Öğrenciler kermeste bir taraftan satış yaparken diğer taraftan da gönüllerince eğlendiler.

Okul Müdürü Lokman Özkul, öğrencilerin güzel vakit geçirmeleri ve okulumuza gelir elde etmek için böyle bir etkinlik düzenlediklerini söyledi.Özkul, "Okul ile aile arasındaki işbirliğini güçlendirmeyi ve çocuklarımızın okulda sağlıklı yiyeceklerle buluşmasını sağlamayı amaçladık. Çocuklarımızın burada eğlenmeleri bizleri çok sevindirdi. Velilerimiz evlerinde özenle hazırladıkları yiyecekleri kermesimize getirdi. Bu yiyecekler bizim kermesimize çok büyük bir katkı sağladı. Emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz" dedi.

2A, 2B ve 2C sınıflarının düzenlediği kermes Cuma gününe kadar devam edecek. 

AFYON MANŞET HABER 


Haber okunma sayısı: 345

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

ptt-ciftciyi-de-dusundu

PTT, çiftçiyi de düşündü

19 Haziran 2019 Çarşamba 21:03
akdaga-mini-market-

Akdağ’a Mini Market

19 Haziran 2019 Çarşamba 20:54

AFYONKARAHİSAR - HAVA DURUMU

AFYONKARAHISAR