istek okulları

07 Haziran 2020 Pazar

Genç MÜSİAD, Ankara’da temaslarda bulundu

genc-musiad-ankarada-temaslarda-bulundu

Afyonkarahisar Genç MÜSİAD üyeleri geçtiğimiz hafta içerisinde başkente Ankara’da bir dizi ziyaretlerde bulundular. İlimiz Milletvekillerinin tamamını ziyaret eden gençler ziyaretlerin son derece verimli geçtiğini dile getirdiler.
14 Ekim 2019 Pazartesi 21:45

Afyonkarahisar Genç Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Başkanı Abdullah Sert ve Yönetim Kurulu üyeleri Ankara’da bazı ziyaretler gerçekleştirdiler. Heyet Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili ve Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlık Divanı Katip Üyesi Av. Burcu Köksal ile görüşen heyet daha sonra Orman ve Su İşleri eski Bakanı Cumhurbaşkanlığı Irak Özel Temsilcisi AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu, AK Parti Milletvekillerinden Ali Özkaya, İbrahim Yurdunuseven, Demokrat Parti Genel Başkanı ilimiz Milletvekili Gültekin Uysal, Milliyetçi Hareket Partisi Milletvekili ile AK Parti Grup Başkanvekili Muhammet Emin Akbaşoğlu ile görüştü.

SON DERECE VERİMLİ GEÇTİ

Ziyaretlerin son derece verimli geçtiğini dile getiren Afyonkarahisar Genç MÜSİAD Başkanı Abdullah Sert, “Biz göreve geldikten sonra Ankara’da ilimizin Milletvekillerini ziyaret etme fırsatı bulamamıştık. 31 Mart seçimleri ardından yenilenen İstanbul seçimleri nedeniyle Milletvekillerimiz yoğun bir program içindeydiler. Bizde fırsat bulup Milletvekillerimizi ziyaret ederek bu zamana kadar yaptıklarımızı, bundan sonra yapacağımız projelerimizi Milletvekillerimizle paylaştık. Sayın Milletvekillerimizin biz gençlere gösterdikleri ilgi ve alakadan dolayı son derece mutlu olduk. Ankara ziyaretimiz son derece verimli bir şekilde tamamlandı” dedi. Ziyarete Ankara Genç MÜSİAD Başkanı Hüseyin Akçin’in yanı sıra Afyonkarahisar Genç MÜSİAD Yönetim Kurulu Üyeleri, Beytullah Şapçı, Ahmet Sayın, Mustafa Öğüt, Muhammed Özkaya, Mustafa Menteş, Abdullah Tekin, Mahmut Yalvaç ile Mehmet Hamziyan. 
Haber okunma sayısı: 344

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


AFYONKARAHİSAR - HAVA DURUMU

AFYONKARAHISAR