istek okulları

21 Ocak 2020 Salı

Güçlü yarınlarda söz sahibi olacaklardır

guclu-yarinlarda-soz-sahibi-olacaklardir

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Av. İbrahim Yurdunuseven, yeni eğitim-öğretim yılının başlaması dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
09 Eylül 2019 Pazartesi 20:02

Milletvekili Yurdunuseven,” Yeni bir eğitim-öğretim yılına daha girmenin heyecan ve mutluluğunu yaşıyoruz. Çocuklarımız ve gençlerimiz bu eğitim-öğretim yılında da kendilerine ve milletimize  yararlı bireyler olmak için geleceğe hazırlanacak, böylece güçlü yarınlarda söz sahibi olacaklardır” dedi.

Yurdunuseven mesajında şunları kaydetti;

Güçlü Türkiye hedefimize ulaşabilmek için çocuklarımızı ve gençlerimizi yarınlara en iyi şekilde hazırlama kararlılığındayız. Öğrencilerimizin sınav başarısının yanında vatanını, milletini seven, bilgili, bilinçli, milli ve manevi değerlerine bağlı nesiller olarak yetişmelerini de önemsiyoruz. Çocuklarımızın eğitimcilerimizin yoğun emekleriyle aktardıkları bilgi ve birikim neticesinde önemli kazanımlar elde edeceğine ve ülkemizi geleceğe güvenle taşıyacaklarına yürekten inanıyorum. İnşallah bu emek ve gayretler ülkemizin daha yüksek hedeflere ulaşmasına katkı sağlayacaktır. Bu duyu ve düşünceler ile 2019-2020 eğitim öğretim yılının ülkemize, ilimize ve eğitim camiamıza hayırlı olmasını temenni ediyor, sevgili öğrencilerimize, öğretmenlerimize, velilerimize ve eğitim camiamızın tüm çalışanlarına huzurlu ve başarılı bir ders yılı  diliyorum” Haber okunma sayısı: 110

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


AFYONKARAHİSAR - HAVA DURUMU

AFYONKARAHISAR