istek okulları

21 Ocak 2020 Salı

Hiçbir mazereti yok

hicbir-mazereti-yok

Öğretmenleri uyaran AK Parti Milletvekili Ali Özkaya, “Çocukları kendi evlatlarınız gibi görüp onları sevin ve yetiştirmek için üstün gayret sarfedin. Bunun hiçbir maliyeti ve mazereti yok” dedi.
09 Eylül 2019 Pazartesi 19:52

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, 2019-2020 eğitim-öğretim yılının başlaması nedeniyle yayınladığı mesajında şunları söyledi: “Bugün okullar açıldı. Öğrencilerimize, öğretmenlerimize ve velilerimize hayırlı olsun.

Değerli öğretmenlerimiz; çocukları kendi evlatlarınız gibi görüp onları sevin ve yetiştirmek için üstün gayret sarfedin. Bunun hiçbir maliyeti ve mazereti yok. Çocuğun, kendisiyle ve bu milletin değerleriyle barışık olmasını sağlayın. Soru sormasını, öğrenme aşkını ve edebi öğretin.

Sevgili öğrencilerimiz; öğretmenlerinizi kendi anne ve babanız gibi görüp onlara saygı ve hürmette kusur etmeyin. Edebi olmayanın ilmi olmaz, olsa da işe yaramaz. Sınıfı geçmek için değil öğrenmek için çalışın. Eğitim en önemli meselemiz. Biz büyüklerin, çocuklarımıza ve öğrencilerimize iyi örnek olmak gibi bir zorunluluğu var. Buna dikkat etmek durumundayız.

Tekrar 2019-2020 eğitim ve öğreti yılını kutluyor, öğrencilerimize üstün başarılar diliyorum.” Haber okunma sayısı: 168

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


AFYONKARAHİSAR - HAVA DURUMU

AFYONKARAHISAR