Triovista, İstek

09 Temmuz 2020 Perşembe

Hisarcıklıoğlu, Vali Tutulmaz’ı ziyaret etti

hisarciklioglu-vali-tutulmazi-ziyaret-etti

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Vali Mustafa Tutulmaz’ı makamında ziyaret etti.
22 Şubat 2020 Cumartesi 19:48

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası tarafından düzenlenen ‘Büyüyen ve Gelişen Afyonkarahisar’ ödül töreni ve programları nedeniyle Afyonkarahisar’a gelen Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Vali Mustafa Tutulmaz’ı makamında ziyaret etti.

Rifat Hisarcıklıoğlu Valilik Şeref Defteri'ni imzalamasının ardından makama geçti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Mustafa Tutulmaz;  “Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanımızı Afyonkarahisar’da ağırlamaktan büyük memnuniyet duyuyorum. Kendilerine şahsım ve tüm Afyonkarahisarlı hemşerilerim adına teşekkür ediyorum” dedi.

Afyonkarahisar’da bulunmaktan büyük mutluluk duyduğunu ifade eden M. Rifat Hisarcıklıoğlu, ilimizdeki programları hakkında bilgiler vererek misafirperverliğinden dolayı Vali Mustafa Tutulmaz’a teşekkür etti.

TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Valilik ziyaretinin ardından, Afyonkarahisar Belediye Başkanlığı, Afyonkarahisar TOBB Kız Anadolu İmamhatip Lisesi, Afyonkarahisar Ticaret Borsası, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası ziyaretlerinin ardından Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası tarafından düzenlenen ‘Büyüyen ve Gelişen Afyonkarahisar’ ödül törene katıldı. 
Haber okunma sayısı: 136

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


AFYONKARAHİSAR - HAVA DURUMU

AFYONKARAHISAR