AK PARTİ

22 Şubat 2019 Cuma

Fatih Çetinkaya

İdam cezasının getirilmesini istiyoruz

idam-cezasinin-getirilmesini-istiyoruz

Batman’da 8 askerimizin Şehit olması ve bir askerimizin yaralanması ile ilgili Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit ve Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı açıklamalarda bulundu.
05 Ekim 2018 Cuma 20:10

Batman'ın Hasankeyf ilçesinde yol yapım çalışmasının emniyetini sağlayan askerlerin bulunduğu zırhlı askeri aracın geçişi sırasında PKK'lı teröristlerce, asfaltın altına tuzakladıkları el yapımı patlayıcıyı infilak ettirildi. Patlamada, 1'i astsubay, 7'si uzman çavuş, 8 askerimiz şehit oldu, 1 askerimiz de ağır yaralandı.

‘BU HAİNLERİN KÖKÜ KAZINSIN ARTIK’        

Türkiye Harp Malulü ve Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı yaptığı basın açıklamasında, Şehit Aileleri ve Gaziler olarak kandile artık girilmesini, hainlerin kökünün kazınıp, terörün bitirilmesini istediklerini söyledi.

Kumartaşlı açıklamasında; Hain terör örgütünün son günlerde ülkemizde yapmış olduğu saldırılar gösteriyor ki ülkemiz üzerinde oynanan oyunlar tekrar sahneye konmak istemektedir. Lakin herkes tarafından bilinmelidir ki Yüce Türk Milleti ve Türk Ordusu ülkesi üzerinde oynanan bu kirli oyunları her zaman bozmuş hainlere derslerini en ağır şekilde vermiş vermeye de devam edecektir. Ülkemizin birlik, beraberlik ve kardeşliğine kasteden saldırılar hiçbir zaman amacına ulaşamayacaktır.Özellikle son aylarda TSK tarafından yapılan operasyonlar da terör örgütüne ağır darbeler vurulduğunu belirten Kumartaşlı, "Artık FETÖ terör örgütünün de silahlı kuvvetler içerisinden temizlenmesi ile içeriden de istihbarat alamaz hale gelmişlerdir ve bu onlar için büyük bir güç kaybı olmuştur." diye konuştu.

"Terör örgütü son çırpınışlarını bu şekilde göstermektedir. Bu hain saldırıyı nefretle kınıyor, yaralanan vatandaşlarınıza Allah'tan acil şifalar diliyorum. Terör örgütleri PKK, FETÖ ve dışarıdaki destekçileri, bu ülkeyi bölemeyecekler. Yaptıkları bu saldırılarla ülkede karışıklık çıkarmayı hedefliyorlar. Ama aksine bizim milli birlik ve beraberliğimizi artırıyorlar."

Tüm Şehit Aileleri ve Gaziler olarak diyoruz ki; artık Kandile girilsin, bu hainlerin kökü kazınsın terör bitirilsin. Şimdiye kadar verilen canların dökülen kanların hesabı sorulsun, intikamı alınsın. İDAM CEZASININ GETİRİLMESİNİ istiyoruz.

  Haber okunma sayısı: 343

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

akutdan-tatbikata-destek-

AKUT’dan tatbikata destek

21 Şubat 2019 Perşembe 18:08
koksal-ali-cetinkayayi-yd-etti-

Köksal, Ali Çetinkaya’yı yâd etti

20 Şubat 2019 Çarşamba 21:58
ali-cetinkayayi-anacaklar

Ali Çetinkaya‘yı anacaklar

20 Şubat 2019 Çarşamba 21:25
yardim-sevenler-derneginin-43-yili-

Yardım Sevenler Derneği’nin 43. Yılı

20 Şubat 2019 Çarşamba 20:20

AFYONKARAHİSAR - HAVA DURUMU

AFYONKARAHISAR