05 Aralık 2019 Perşembe

İftar davetinde büyük müjde

iftar-davetinde-buyuk-mujde

Afyonkarahisar’ın Sinanpaşa ilçesi Düzağaç Belediyesi tarafından vatandaşlara iftar yemeği verildi. İftar programına binlerce vatandaş katıldı.
10 Haziran 2018 Pazar 19:12

Düzağaç Belediyesi tarafından verilen iftar programına Düzağaç halkı yoğun ilgi gösterdi.

Düzağaç Belediye Başkanı Muammer Işıklı tarafından Belediye Düğün Salonunda verilen iftar yemeğine AK Parti Milletvekili Adayı Mehmet Zeybek, Sinanpaşa Belediye Başkanı Murat Karakoyun, Serban Belediye Başkanı Abdürrahim Aktoprak, AK Parti Sinanpaşa İlçe Başkanı Ünal Karadağ, AK Parti aday adayları Abdullah Sancak ve Fatma Ünal ile 3 bin vatandaş katıldı.

İftar öncesi kurulan sahnede Kur-an’ı Kerim ve ilahiler okundu, yapılan duaların ardından bir konuşma yapan Düzağaç Belediye Başkanı Muammer Işıklı, “İftar sofrasındayız, rabbime şükürler olsun. İnşallah nice ramazanlara rabbim bizleri tekrar kavuşturur” dedi.

İftar programına katılan vatandaşlara teşekkürlerini ileten Başkan Işıklı, yaptığı hizmetlerden söz ederek, belde halkına bir de müjde verdi.

Muammer Işıklı, “Bölgeye hitap edecek Avrupa Birliği destekli 15 Milyon Dolar tutarında 100 adet 2’şer bin metrekarelik hayvan çiftliği yapıyoruz. İçerisinde Yem Fabrikası, Süt İşletim Merkezi, Et Kesim Kombinesi ve hayvan pisliğinden elektrik üretim merkezi bulunacak. Yine 2 tane biner metrekarelik soğuk hava deposu ve en az 8 veterinerin çalışabileceği laboratuarı da olacak dev bir tesisi Düzağaç belde halkına kazandırmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Uşak, Kütahya ve Afyon bölgesine hitap edecek devasa tesis yıllık Afyonkarahisar’a 50 Milyon TL’lik gelir sağlayacak” dedi.

AFYON MANŞET HABER 

  Haber okunma sayısı: 852

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

dunya-afyonu-merak-ediyor

Dünya, Afyon'u merak ediyor

05 Aralık 2019 Perşembe 22:12
irak-buyukelcisi-afyonda-misafir-edilecek

Irak Büyükelçisi Afyon’da misafir edilecek

05 Aralık 2019 Perşembe 21:56
tarim-ve-orman-bakani-geliyor

Tarım ve Orman Bakanı geliyor

05 Aralık 2019 Perşembe 21:31
afyonda-suc-cetesi-cokertildi

Afyon’da suç çetesi çökertildi

05 Aralık 2019 Perşembe 20:35
mehmetcik-vakfindan-gazilere-ziyaret

Mehmetçik Vakfı’ndan gazilere ziyaret

05 Aralık 2019 Perşembe 19:51

AFYONKARAHİSAR - HAVA DURUMU

AFYONKARAHISAR