AK PARTİ

19 Şubat 2019 Salı

Fatih Çetinkaya

İhsaniye Turizm Meslek Lisesi’nde Aşure Etkinliği

ihsaniye-turizm-meslek-lisesinde-asure-etkinligi

İhsaniye Turizm Meslek Lisesi, Muharrem ayının son gününde; eğitimcilere, öğrencilere ve velilere aşure etkinliği düzenledi.
10 Ekim 2018 Çarşamba 19:35

Okul öğretmen ve öğrencilerinin birlikte hazırladığı aşure, okulun öğle arasında; İlçe Milli Eğitim Müdürü ve İlden katılan Milli Eğitim yöneticileri ve okul müdürlerinin katılımı ile öğrenci ve velilere, eğitimcilere ikram edildi. Aşure ikramı öncesi yine okul öğretmen ve öğrencilerinin kendi elleri ile yaptıkları yemekler davetlilere ikram edildi. Okul öğretmen ve öğrencilerinin birlikte hazırladığı aşure davetlilerden ve öğrenci ile velilerden tam not aldı.

Aşure etkinliğine; İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Mevlüt Çınar, İl Milli Eğitim Şube Müdürleri Fevzi Özdemir, Mustafa Koçak, Hikmet Tuncer, Âdem Karakelle, Güngör Ayaz, İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat Sarıtaş, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri ve Afyonkarahisar Merkez’den okul müdürleri, öğretmenler, veliler ve öğrenciler katıldı. İhsaniye Turizm Meslek Lisesi Müdürü Lokman Özkul; aşurenin bereket olduğunu, birlik beraberliği pekiştirdiğini ve ikramın güzelliğinin hayatlara yansıdığını ifade etti.

Katılanlara ayrı ay teşekkür eden Özkul, daha nice aşure etkinliklerinde beraber olma temennisini dile getirdi. Protokolün kendi elleri ile aşure dağıtımı ile program sona erdi.Haber okunma sayısı: 98

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

para-dolu-cuzdani-sahibine-teslim-etti

Para dolu cüzdanı sahibine teslim etti

18 Şubat 2019 Pazartesi 19:22
aku-ve-afsu-bolundu-devir-gerceklesti

AKÜ ve AFSÜ bölündü, devir gerçekleşti

18 Şubat 2019 Pazartesi 19:17
baskan-colu-agirladilar

Başkan Çöl’ü ağırladılar

18 Şubat 2019 Pazartesi 18:59

AFYONKARAHİSAR - HAVA DURUMU

AFYONKARAHISAR