istek okulları

29 Mart 2020 Pazar

İnsanların en hayırlısı insanlığa faydalı olandır

insanlarin-en-hayirlisi-insanliga-faydali-olandir

TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, “İnsanların en hayırlısı insanlığa faydalı olandır. İnşallah bu okuldan mezun olacak gençlerimizde ilimle, ahlakıyla insanlara örnek olacaktır” dedi.
22 Şubat 2020 Cumartesi 20:03

Vali Mustafa Tutulmaz, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu ve beraberindeki heyet TOBB tarafından yaptırılan TOBB Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi’ni ziyaret ederek, incelemelerde bulundu.

BU OKUL İŞ DÜNYASININ KATKISIYLA YAPILDI

Burada konuşan TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu; “Bu okulun yapımında emeği olan Afyonkarahisar’ın il protokolünü kutluyorum. Bu okul Türk İş dünyasının katkıları ile yapıldı. Allah hayırlı uğurlu etsin. Kültürümüzde güzel bir söz var. İnsanların en hayırlısı insanlığa faydalı olandır. İnşallah bu okuldan mezun olacak gençlerimizde ilimle, ahlakıyla insanlara örnek olacaktır. Allah hepinize zihin açıklığı versin” dedi.

HİSARCIKLIOĞLU’NA TEŞEKKÜR EDİYORUMDaha sonra söz alan Vali Mustafa Tutulmaz: “3 yıl önce açılan ve TOBB tarafından yapılan bu okulu bugün ziyaret ediyoruz. Öncelikle TOBB Başkanı Sayın Hisarcıklıoğlu’na teşekkür etmek istiyorum. Kendisi ilimiz başta olmak üzere Türkiye’nin birçok farklı noktasında yatırımlara vesile oldu. İlimizin geleceğine katkı sağlayacak bu okul yatırımıyla da ilimize katkı sağladı. Kendilerine teşekkürlerimi sunuyorum” diye konuştu.

Vali Mustafa Tutulmaz, TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu ve beraberindeki heyet öğrencilere kitap hediye ederken ziyaret anısına öğrencilerle fotoğraf çektirdiler.


  Haber okunma sayısı: 96

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

park-mesire-piknik-yerleri-yasaklandi

Park, mesire, piknik yerleri yasaklandı

28 Mart 2020 Cumartesi 21:40
arac-muayeneleri-ertelendi

Araç muayeneleri ertelendi

28 Mart 2020 Cumartesi 21:32
pazar-satis-yerleri-ile-ilgili-ek-genelge

Pazar/satış yerleri ile ilgili ek genelge

28 Mart 2020 Cumartesi 21:11
hifzissihha-meclisi-yeni-kararlar-aldi

Hıfzıssıhha Meclisi yeni kararlar aldı

28 Mart 2020 Cumartesi 20:54
pandemi-kurulu-yeni-tedbirler-aldi

Pandemi Kurulu yeni tedbirler aldı

28 Mart 2020 Cumartesi 20:46

AFYONKARAHİSAR - HAVA DURUMU

AFYONKARAHISAR