istek okulları

03 Haziran 2020 Çarşamba

Kadın Meclisi Selçuklu camisinde

kadin-meclisi-selcuklu-camisinde

İlimizin en güzel camilerinden olan Selçuklu Camisine bir ziyaret gerçekleştiren Kent Konseyi Kadın Meclisi yönetimi, Cami yöneticileri ve mahalle sakinleriyle görüştü.
04 Ekim 2019 Cuma 20:01

Faaliyetlerini tüm hızıyla sürdüren Afyonkarahisar Belediyesi Kent Konseyi Kadınlar Meclisi Başkanı Canser Kuzu, Cami ve Din Görevlileri Haftası nedeniyle ziyaret ettikleri Selçuklu Camisi hocaları ve semt sakinleriyle Cami’de buluştu.

İlk olarak Selçuklu camisini gezen Kadın Meclisi, cami hakkında bilgiler aldılar. Cami ve çevresinde yapılması gereken bazı ihtiyaçlar konusunda da bilgiler alan Başkan Canser Kuzu, konuyla ilgili talepleri ilgili makamlara ileteceklerini söyledi.

Cami İmamı Veysel Arslan’dan gerekli bilgilere alan Başkan Canser Kuzu, hem mahalle sakinlerinin hem de cami cemaatinin isteklerinin yerine getirilmesi adına girişimde bulunacakları sözünü verdi. Camide kuran eğitimi alan mahalle sakinleri kadınlarla da buluşan Canser Kuzu ve yönetimi, kadınların ortak taleplerini dinlediler.

Mahalle sakini olan kadınlar, Kent Meclisi üyelerinin kendilerini ziyaret etmeleri ve taleplerini dinlemelerinden büyük mutluluk duyduklarını belirtirlerken, Canser Kuzu ve ekibi, tüm kadınları teker teker dinleyip, sorun, talep ve önerilirini not aldılar. 


Haber okunma sayısı: 138

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

akulu-ogrencilerin-iha-basarisi

AKÜ’lü öğrencilerin İHA başarısı

02 Haziran 2020 Salı 21:36
hayvan-pazari-yeniden-aciliyor

Hayvan pazarı yeniden açılıyor

02 Haziran 2020 Salı 21:00
gulmek-ruhun-musikisidir

Gülmek ruhun musikisidir

02 Haziran 2020 Salı 20:52
afyon-buyuksehirlerle-yarisiyor

Afyon, büyükşehirlerle yarışıyor

02 Haziran 2020 Salı 20:14

AFYONKARAHİSAR - HAVA DURUMU

AFYONKARAHISAR