22 Kasım 2019 Cuma

Kadın Meclisinden TSK'ya destek

kadin-meclisinden-tskya-destek

Afyonkarahisar Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkan ve üyeleri, sınır ötesinde destan yazan kahraman Türk askerlerine destek olmak için Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) Güçlendirme Vakfına bağış yaptılar.
10 Ekim 2019 Perşembe 23:25

Ülkemizin güvenliğini sağlamak için yurt içinde ve yurt dışında emek harcayan Türk Silahlı Kuvvetleri mensuplarının ve askerlerin her daim yanlarında olduklarını ifade eden Kadın Meclisi Başkanı Canser Kuzu, Kadın Meclisi üyeleri olarak kendi aralarında topladıkları paraları Türk Silahlı Kuvvetleri Güçlendirme Vakfına bağışladıklarını söyledi.

'Vatanımız için, bayrağımız için, TSK için elimizden gelen her türlü çalışmayı yürütmeye devam edeceğiz" diyen Kadın Meclisi Başkanı Canser Kuzu; "Şu anda ‘Barış Pınarı' harekatı kapsamında sınır ötesinde olan Mehmetçiklerimiz inşallah büyük bir zafer elde edeceklerdir. Bilinmelidir ki biz Türk Kadınları da her zaman cepheye koşmaya hazırız. Dualarımız, kalbimiz, gözümüz, kulağımız her daim Mehmetçiklerimizde. Onlar için ne yapsak azdır. Bizlerde kahraman askerlerimize destek olmak istedik. Kısa süre içinde elimizden geldiğince bir bağış topladık. Önümüzdeki günlerde bu bağışımız büyük oranda artacak. Bununla ilgili projemiz hazır" dedi.

Kuzu, Kadın Meclisi üyelerinin topladıkları bağışı TSK Güçlendirme Vakfına bizzat kendisi yatırdı. 


Haber okunma sayısı: 73

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


AFYONKARAHİSAR - HAVA DURUMU

AFYONKARAHISAR