KOLAYLI YENİ

17 Aralık 2018 Pazartesi

Kadınlar için önemli tüyolar

kadinlar-icin-onemli-tuyolar

Gün FM’de yayınlanan Gündem programına Estetik İşletmecisi Hatice Kurhan konuk olarak katıldı.
06 Nisan 2018 Cuma 19:40

Gün FM Genel Yayın Yönetmeni Faruk Bangir’in sorularını yanıtlayan Kurhan Estetik’te uygulamaya konulan Jalupro gençlik serumuyla ilgili bilgiler verdi.

Jalupro gençlik serumunun cilde 10 yılda kaybettiği gençliği geri kazandırdığını kaydeden Estetik İşletmecisi Hatice Kurhan, “Bu uygulamanın yılda bir yenilenmesi yeterlidir. Çapraz bağsız hyaluronik asit sayesinde yüzün tamamına eşit miktarda yayılır ve etki eder. Protein yapıtaşı olan ve ciltteki yaşlanmayı giderici en önemli aminoasitleri içerir. Jalupro gençlik serumu ciltteki büyüme faktörlerini uyarır. Bu serum yapılır yapılmaz etki gösterir. İlk uygulamadan itibaren gözle görülür sonuçlar alınır. İlk günden itibaren cilde nemlenme ve canlılık sağlar. İlk haftadan itibaren kırışıklık ve sarkmalarda gözle görülür düzelme sağlar. Her yaşta etkili cilt gençleştirme sağlar. Tüm cilt tiplerinde mükemmel sonuçlar alınır. Klinik çalışmalarla kanıtlanmış yüksek güvenilirlik profili içeren bir uygulamadır” diye konuştu.

“30 dakikada etkin ve hızlı sonuçlar alınır”

Merkezlerinde daha genç ve aydınlık bir göz çevresi için Petit Fill mikro iğneli mezoterapi bantları uygulamalarını da gerçekleştirdiklerini belirten Kurhan, “Bu bantlar ağrısız, acısız ve komplikasyonsuz uygulamalardır. 30 dakikada etkin ve hızlı sonuçlar alınır. Göz çevresi için parlaklık sağlar ve kırışıklıkları giderir. Herkese tavsiye ediyorum. Bu uygulamalardan faydalanmak için herkesi merkezimize bekliyorum” şeklinde değerlendirmede bulundu.

Estetik’te hem erkek hem de kadınlara yönelik uygulamalar yaptıklarını söyleyen Kurhan gelişen teknolojiye uyum sağladıklarını ve yenilikleri Afyonkarahisar’a getirdiklerini belirtti.

    Haber okunma sayısı: 185

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER