istek okulları

05 Haziran 2020 Cuma

Kapı kapı dolaşıyoruz

kapi-kapi-dolasiyoruz

Kızılay Afyonkarahisar İl Başkanı Fatih Okyar, “Kızılay gönüllüleri ile birlikte ihtiyaçları karşılamak için kapı kapı dolaşarak aldığımız bağışları ihtiyaç sahibi ailelerimize ulaştırıyoruz. Milletimizin yananında yer almaya çalışıyoruz” dedi.
07 Nisan 2020 Salı 20:45

Türk Kızılay Afyonkarahisar İl Başkanlığı Valilik tarafından oluşturulan Vefa Sosyal Destek Grubu üyeleri ile birlikte koronavirüse karşı önlem mücadelesi kapsamında 65 yaş ve üstü olan yaşlıların dışarı çıkmamaları nedeniyle ihtiyaçlarını karşılamak için hizmetlerine Afyonkarahisar merkez ve ilçelerinde devam ediyor. 

Kızılay Afyonkarahisar İl Başkanı Fatih Okyar, yardımlarla ilgili yaptığı açıklamada, “Çin’de ortaya çıkan ve tüm dünyaya hızla yayılan koronavirüs sebebiyle Afyonkarahisar Valiliğinin koordinesinde biz de büyük bir seferberlik başlattık. Bu kapsamda öncelikle 65 yaş üstü, 20 yaş altı ve kronik rahatsızlığı olanlar için evde kalmaları doğrultusunda gerekli bilgilendirmeleri yapıyor ve Kızılay  gönüllüleri ile  birlikte ihtiyaçları karşılamak için kapı kapı dolaşarak aldığımız bağışları ihtiyaç sahibi ailelerimize ulaştırıyoruz. Milletimizin yananında yer almaya çalışıyoruz” dedi. 
Haber okunma sayısı: 257

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

igm-toplantilari-basladi

İGM toplantıları başladı

05 Haziran 2020 Cuma 20:42
veysel-eroglu-afyona-geliyor

Veysel Eroğlu Afyon’a geliyor

04 Haziran 2020 Perşembe 20:56
unlu-tv-yapimcisi-afyona-geldi-

Ünlü TV yapımcısı Afyon’a geldi

04 Haziran 2020 Perşembe 20:45

AFYONKARAHİSAR - HAVA DURUMU

AFYONKARAHISAR