CACTUS YENİ

19 Ağustos 2019 Pazartesi

moto

Kıbrıs Gazileri, Kıbrıs’ı yeniden gördü

kibris-gazileri-kibrisi-yeniden-gordu

Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı ve Kıbrıs Gazisi Tahsin Koç, İkmal ve Garnizon Komutanı Tuğg. Özdemir Şan’ı makamında ziyaret ederek, ilgi ve desteklerinden dolayı teşekkür ettiler.
20 Mayıs 2019 Pazartesi 22:56

Kabullerinden dolayı İkmal ve Garnizon Komutanı Tuğg. Özdemir Şan’a teşekkür eden Başkan Kumartaşlı ziyaret sonunda yaptığı açıklamada; “ Biz Şehit Aileleri ve Gaziler olarak İkmal ve Garnizon Komutanı Tuğg. Özdemir Şan’dan ne zaman destek istesek hep yanımızda oldu. Zaman zaman bizleri arayıp, Şehit Aileleri ve Gazilerimiz hakkında bilgiler alıyor. Herhangi bir sorunumuz olup olmadığını sorup yakından ilgileniyor.

Son olarak, Afyonkarahisar eski Belediye Başkanı ve şu anki İl Genel Meclisi Başkanı Burhanettin Çoban’ın destekleriyle Kıbrıs Gazilerimiz Kıbrıs’a gitmişlerdi. Orada Gazilerimizin konaklama ve gezileriyle ilgili tüm işlemleri organize edip destek veren İkmal ve Garnizon Komutanı Tuğg. Özdemir Şan’a bir teşekkür ziyareti gerçekleştirdik” dedi.

Kumartaşlı; İkmal ve Garnizon Komutanı Tuğg. Özdemir Şan’ın her daim yanlarında olduğunu belirttiğini ve ziyaretten dolayı teşekkür ederek, kendileri nezdinde tüm Şehit Aileleri ve Gazilere selam ve saygılarını ilettiğini söylediğini ifade etti.

Ziyaretin ardından konuşan Kıbrıs Gazisi Tahsin Koç ise, “Kıbrıs gezimiz sırasında bizlerin kalacakları yerden, gezilip görülecek tüm yerlere gitmemizi sağlayan ve bizleri orada en iyi şekilde ağırlatan İkmal ve Garnizon Komutanı Tuğg. Özdemir Şan’a bir çiçekle de olsun teşekkür etmek istedim tüm Kıbrıs Gazilerimiz adına. Ayrıca Başkanımız Burhanettin Çoban’a da ayrıca teşekkürlerimi sunuyorum. O da bizim oralara gitmemizi sağladı” dedi. 
Haber okunma sayısı: 78

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

rektor-karakas-taburcu-oldu

Rektör Karakaş taburcu oldu

18 Ağustos 2019 Pazar 20:16
hakkaride-cikan-catismada-yaralandi

Hakkari’de çıkan çatışmada yaralandı

18 Ağustos 2019 Pazar 19:57
koca-ailesinin-aci-gunu

Koca ailesinin acı günü

18 Ağustos 2019 Pazar 19:46
rekor-ondaydi-birakiyor

Rekor ondaydı, bırakıyor!

18 Ağustos 2019 Pazar 19:36
kizilay-kotayi-ikiye-katladi

Kızılay, kotayı ikiye katladı

18 Ağustos 2019 Pazar 19:33
dinarda-toplu-sunnet-soleni-

Dinar’da Toplu Sünnet Şöleni

18 Ağustos 2019 Pazar 19:27