Triovista, İstek

09 Temmuz 2020 Perşembe

Kıbrıs Gazileri, Kıbrıs’ı yeniden gördü

kibris-gazileri-kibrisi-yeniden-gordu

Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı ve Kıbrıs Gazisi Tahsin Koç, İkmal ve Garnizon Komutanı Tuğg. Özdemir Şan’ı makamında ziyaret ederek, ilgi ve desteklerinden dolayı teşekkür ettiler.
20 Mayıs 2019 Pazartesi 22:56

Kabullerinden dolayı İkmal ve Garnizon Komutanı Tuğg. Özdemir Şan’a teşekkür eden Başkan Kumartaşlı ziyaret sonunda yaptığı açıklamada; “ Biz Şehit Aileleri ve Gaziler olarak İkmal ve Garnizon Komutanı Tuğg. Özdemir Şan’dan ne zaman destek istesek hep yanımızda oldu. Zaman zaman bizleri arayıp, Şehit Aileleri ve Gazilerimiz hakkında bilgiler alıyor. Herhangi bir sorunumuz olup olmadığını sorup yakından ilgileniyor.

Son olarak, Afyonkarahisar eski Belediye Başkanı ve şu anki İl Genel Meclisi Başkanı Burhanettin Çoban’ın destekleriyle Kıbrıs Gazilerimiz Kıbrıs’a gitmişlerdi. Orada Gazilerimizin konaklama ve gezileriyle ilgili tüm işlemleri organize edip destek veren İkmal ve Garnizon Komutanı Tuğg. Özdemir Şan’a bir teşekkür ziyareti gerçekleştirdik” dedi.

Kumartaşlı; İkmal ve Garnizon Komutanı Tuğg. Özdemir Şan’ın her daim yanlarında olduğunu belirttiğini ve ziyaretten dolayı teşekkür ederek, kendileri nezdinde tüm Şehit Aileleri ve Gazilere selam ve saygılarını ilettiğini söylediğini ifade etti.

Ziyaretin ardından konuşan Kıbrıs Gazisi Tahsin Koç ise, “Kıbrıs gezimiz sırasında bizlerin kalacakları yerden, gezilip görülecek tüm yerlere gitmemizi sağlayan ve bizleri orada en iyi şekilde ağırlatan İkmal ve Garnizon Komutanı Tuğg. Özdemir Şan’a bir çiçekle de olsun teşekkür etmek istedim tüm Kıbrıs Gazilerimiz adına. Ayrıca Başkanımız Burhanettin Çoban’a da ayrıca teşekkürlerimi sunuyorum. O da bizim oralara gitmemizi sağladı” dedi. 
Haber okunma sayısı: 202

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


AFYONKARAHİSAR - HAVA DURUMU

AFYONKARAHISAR