Triovista, İstek

15 Ağustos 2020 Cumartesi

Kızılay ile Yeşilay işbirliği

kizilay-ile-yesilay-isbirligi

Yeşilay Şube Başkanı Dr Yusuf Gökçe Türk Kızılayı Afyonkarahisar İl Başkanı Fatih Okyar’ı Sevgi Bohçası Projesi ile ilgili işbirliği kapsamında ziyaret etti.
03 Aralık 2019 Salı 17:53

Türk Kızılayı Afyonkarahisar İl Başkanı Fatih Okyar, Mali Müşavirler Odası Başkanı Serhat Gümüş’ü ve yönetim kurulu üyelerini ağırladı. Ziyarette Gümüş, Okyar’a hayırlı olsun dileklerini iletip, başarılar diledi. Okyar ise, nazik ziyaretinden ve Türk Kızılay’ına desteklerinden dolayı Kızılay Ailesi adına teşekkür etti.

Öte yandan Yeşilay Şube Başkanı Dr Yusuf Gökçe Türk Kızılayı Afyonkarahisar İl Başkanı Fatih Okyar’ı Sevgi Bohçası Projesi ile ilgili işbirliği kapsamında ziyaret etti.

Yeşilay Kadın Komisyonu Başkanı Mehtap Özdemir ve Yeşilay Anneleri, Türk Kızılayı’nın Sevgi Bohçası Projesine el emekleri ile destek verdiler.

Yeşilay Annelerinin ördükleri bebek yelekleri, patikler, bebek lifleri ve bebek takımlarını kendi diktikleri el emekleri çantalara koyarak Sevgi Bohçası koordinatörü Suzan Yonca’ya teslim ettiler. Bu anlamlı iş birliği için Kızılay Ailesi adına Yeşilay Annelerine teşekkür edildi. 
Haber okunma sayısı: 338

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


AFYONKARAHİSAR - HAVA DURUMU

AFYONKARAHISAR