istek okulları

25 Şubat 2020 Salı

Köy ve kasabalar analiz ediliyor

koy-ve-kasabalar-analiz-ediliyor

İl Genel Meclisi Başkanı Burhanettin Çoban, ekibi ile birlikte saha çalışmalarına yoğunluk verdi. Sorunları yerinde gördüklerini kaydeden Çoban “Şehrimizin köy ve kasabalarını bu vesileyle sokak sokak analiz etmiş oluyoruz” ifadelerine yer verdi
12 Ekim 2019 Cumartesi 21:38

İl Genel Meclisi Başkanı Burhanettin Çoban, meclis üyeleri Ferda Ertürk, Nurettin Birliktir, Mustafa Yılmazarslan ve Ali Karkı, merkeze bağlı Olucak, Saadet, Bayramgazi köyleri ile birlikte Erkmen beldesini ziyaret ederek vatandaşların talep ve önerilerini yerinde dinlediler.

“HALKIN HİZMETİNDEYİZ”

Başkan Çoban, yaptığı açıklamada, Afyonkarahisar’ın tüm köylerinde, beldelerinde ve ilçelerinde halkla iç içe olmaya ve halkı yerinde ziyaret etmeye özen gösterdiklerini ifade ederek, ziyaretler ile vatandaşların talep ve önerilerini dinleme fırsatı bulduğunu, her zaman halkın hizmetinde olduklarını vurguladı.

“SORUNU YERİNDE GÖRÜYORUZ”

Çoban, “İnsanların kendinden emin oldukları yer köyüdür, evidir. Ben de ekibimle birlikte vatandaşlarımızı köylerinde ziyaret ediyor, çaylarını içiyor ve hasbihal ediyorum. Sorun ve isteklerini yerinde dinleme fırsatı buluyoruz. Sorun neyse yerinde görüyoruz. Bu sayede sorunlar kısa sürede çözüme kavuşuyor. Şehrimizin köy ve kasabalarını bu vesileyle sokak sokak analiz etmiş oluyoruz” dedi.

 Haber okunma sayısı: 126

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


AFYONKARAHİSAR - HAVA DURUMU

AFYONKARAHISAR