AK PARTİ

23 Şubat 2019 Cumartesi

Fatih Çetinkaya

Kumartaşlı’ya yapılan haksızlık Genel Başkanı devirdi

kumartasliya-yapilan-haksizlik-genel-baskani-devirdi

Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Genel Kurulu Seçimlerinde Tüm Türkiye İsmail Kumartaşlı’ya destek için Genel Başkanlarını devirdi.
06 Mayıs 2018 Pazar 20:59

05-05-2018 Tarihinde Anakara’da Gerçekleşen Derneğin 16. Genel Kurulu 43 İlden gelen yaklaşık 400 delegenin katılımı ile gerçekleşti. Ankara’da Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği 16.  Genel Kurulu Seçimlerinde tarihe geçecek bir operasyon düzenlendi.

GENEL KURULDA EL ELE VERDİLER

Afyonkarahisar’da Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneğinin mevcut Genel Başkanına destek vermemesi sebep gösterilerek görevinden alınan eski Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı için 35 ilden Afyonkarahisar’a gelen Şube Başkanları Başkan İsmail Kumartaşlı için Ankara’da yapılan genel kurulda el ele verdi. Şehit Aileleri ve Gaziler için yüz karası olan ve hiç bir zaman Genel Başkanlığın hakkını vermediğini beyan eden Şehit aileleri ve Gaziler son sözü seçimlerde söyledi.

“ALLAH VAR GAM YOK”

Genel merkezı secımı sonuclanmıstır.mevcut Genel Başkan Taner Uran 66, İsmail Kurtaşlı ve tüm illerin desteklediği Mustafa Isık 315 oy alarak ezıcı bır ustunluk ıle kazandı. Seçimlerde tüm Türkiye den gelen şehıt gazı Dernek Başkanları ve delegelerı Kumartaslı icın seferber oldu ve eskı baskana tepkı gosterdi. Kumartaslı secım sonucunda yaptığı konusmada kendısının ardında olan ve savunan destek olan tum şehıt gazı dernek başkanları ve delegelere teşekkür ederek hakkınızı helal edın dedı. “Allah doğrunun yanındadır.Allah var gam yok” dedi. 



Haber okunma sayısı: 525

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

sizi-hicbir-zaman-unutmayacagiz

Sizi hiçbir zaman unutmayacağız

22 Şubat 2019 Cuma 20:52
hem-eglendi-hem-ogrendiler

Hem eğlendi hem öğrendiler

22 Şubat 2019 Cuma 20:40
belediyeden-egitime-destek-

Belediyeden eğitime destek

22 Şubat 2019 Cuma 20:21
ulasim-masaya-yatirildi

Ulaşım masaya yatırıldı

22 Şubat 2019 Cuma 19:50
para-garanti-havasi-garanti

Para garanti, havası garanti!

22 Şubat 2019 Cuma 19:42

AFYONKARAHİSAR - HAVA DURUMU

AFYONKARAHISAR