Triovista, İstek

07 Ağustos 2020 Cuma

Mehmetçik Vakfı’ndan gazilere ziyaret

mehmetcik-vakfindan-gazilere-ziyaret

Mehmetçik Vakfı Bursa Temsilcisi E.J. Kd. Alb. Ahmet Naci Bakırcı, Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şubesini ziyaret etti. Bakırcı’ya Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı, Şehit aileleri ve Gaziler karşıladı.
05 Aralık 2019 Perşembe 19:51

İlk olarak şube binasını gezen E.J. Kd. Alb. Ahmet Naci Bakırcı, Şehit ve Gazilerin fotoğraflarının bulunduğu kısımları inceledi.

Başarılı çalışmalarından dolayı Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı ve yönetimini tebrik eden Mehmetçik Vakfı Bursa Temsilcisi E.J.Kd.Alb.Ahmet Naci Bakırcı; “Şehit Aileleri ve Gazilerimiz bizlerin en kutsal emanetleridir. Onlara sahip çıkmak, onların dertleriyle dertlenip, sorunlarına çareler bulmak bizlerin en asli görevleri başındı gelir.  Bu güne kadar birçok Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneğini ziyaret ettim, ama böyle bir şubeyi görmedim. Özellikle birlik ve beraberliğiniz beni çok mutlu etti. Başarılı çalışmalarınızdan dolayı Başkan Kumartaşlı nezdinde tüm yönetimini kutluyor, derneğimize ve yönetimine sahip çıkan tüm Şehit Aileleri ve Gazilere teşekkür ediyorum” dedi.

Ziyarette dernek faaliyetleri hakkında bilgiler veren Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı ise ziyaretten dolayı büyük onur ve mutluluk duyduklarını belirterek; Mehmetçik Vakfı Bursa Temsilcisi E.J.Kd.Alb.Ahmet Naci Bakırcı’ya teşekkür etti.

Dernekte hazır bulunan Şehit Aileleri ve Gazilerle sohbet eden Bakırcı, Mehmetçik Vakfı’nın son dönemdeki çalışmaları hakkında bilgiler verdi. 
Haber okunma sayısı: 301

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


AFYONKARAHİSAR - HAVA DURUMU

AFYONKARAHISAR