Berat Kandili

08 Nisan 2020 Çarşamba

Memur Sen “yanındayız” mesajı verdi

memur-sen-yanindayiz-mesaji-verdi

Memur-Sen’e bağlı sendikalar İl Kültür Turizm Müdürü Mehmet Tanır’ı ziyaret ederek, “yanındayız” mesajı verdiler.
06 Şubat 2020 Perşembe 18:54

Memur-Sen heyeti İl Kültür ve Turizm Müdürü Mehmet Tanır'ı ziyaret etti.

Ziyarette Memur-Sen İl Temsilcisi Mustafa Arslan, "İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü Afyonkarahisar'da kültür ve turizm alanında başarılı çalışmalar yapıyor. İl Kültür ve Turizm Müdürü Sayın Mehmet Tanır ile faaliyetleri, projeleri, çalışmaları hakkında hasbihal etme imkanı bulduk.

Yapılan hayırlı ve güzel çalışmalar, projeler hakkında bilgi aldık, heyetimizin tekliflerini İl Müdürümüzle paylaştık. Kültür ve turizm alanında Afyonkarahisar’a katkı sunacak hayırlı ve güzel işlerin, çalışmaların Memur-Sen olarak takipçisi ve destekçisiyiz. Çalışmalarında kolaylıklar ve muvaffakiyet diliyoruz" dedi.

İl Kültür ve Turizm Müdürü Mehmet Tanır ise, "Memur-Sen'in bize desteklerinden dolayı Memur-Sen İl Temsilcisi Mustafa Arslan ve Memur Sen'e bağlı sendika başkanlarına ayrı ayrı teşekkür ederim. Birlikte Afyonkarahisar'a yararlı olacak pek çok projeyi hayata geçirebiliriz. Proje teklifleriniz bizi mutlu etti. Birlikten güç doğar. Sağolun" dedi.

Memur-Sen heyetinde Memur-Sen İl Başkanı Mustafa Arslan, Sağlık Sen İl Başkanı Abdülkadir Hız, Toç Bir-Sen İl Başkanı Nevzat Karakoçan, Bayındır Memur-Sen İl Başkanı Ahmet Koç, Enerji Bir-Sen İl Başkanı Ramazan Karaçor, Eğitim Bir Sen 2 Nolu Şube Başkanı Mustafa İşbilir, Diyanet Sen İl Başkan Yrd, Mustafa Ayaz, Genç Memur-Sen İl Başkanı Hüseyin Karaşahin yer aldı. 
Haber okunma sayısı: 306

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


AFYONKARAHİSAR - HAVA DURUMU

AFYONKARAHISAR