18 Kasım 2019 Pazartesi

O Kahraman baba ocağında

o-kahraman-baba-ocaginda

16 Ağustos tarihinde Hakkari ili Şemdinli ilçesinde teröristlerle girilen çatışmada 5 kurşunla yaralanan P.Söz.Er Ramazan Kumral baba ocağına getirildi.
10 Eylül 2019 Salı 20:53

Bolvadin merkez’deki baba ocağı önünde karşılanan Gazi Kumral, ailesi, yakınları ve vatandaşlar tarafından karşılandı.

İlimizin son gazisi olan ve GATA Hastanesinden taburcu olarak 1 ay istirahat verilen P.Söz.Er Ramazan Kumral’ı ilçe kaymakamı Kaymakam Adem Öztürk, Türkiye harp Malülü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar şube başkanı İsmail Kumartaşlı, İlçe Jandarma Komutan Vekili J.Başçavuş Cuma Çiftçi’de karşıladı.

Sağ omuz, Sağ Kol, Sol Diz, Sol Kasık ve Sol Kol’undan 5 mermi ile yaralanan Gazi Kumral, baba ocağında duygu dolu anlarla karşılandı.

Gazi Kumral’ın sağlık durumu hakkında bilgi veren İsmail Kumartaşlı; “Gazimiz 16 Ağustos günü Hakkari-Şemdinli’de teröristlerin mevziye sızma girişimi sırasında çıkan çatışmada 5 kurşunla yaralandı. Hainlerin hakkından gelmiştir ve teröristleri hain hedeflerine ulaştırmamıştır. Gazimiz bu güne kadar GATA hastanesinde tedavisini gördü. 1 aylığına baba ocağına getirilmiştir. Kendisinin tedavisi ve sağlık durumuyla ilgili an ve an takipteyiz. Gazimize acil şifalar diliyoruz” dedi.

Baba ocağında büyük sevinç ve gururla karşılanan Gazi Ramazan Kumral, şu an için 1 ay süreyle baba ocağında kalacak ve ardından tedavisi yine GATA hastanesinde devam edecek. 


Haber okunma sayısı: 325

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER