istek okulları

22 Ocak 2020 Çarşamba

Öğrenci Festivali başlıyor

ogrenci-festivali-basliyor-

Türkiye’nin ilk Öğrenci Festivali Şemsettin Karahisari Ortaokulu ve Atatürk İlkokulu birlikteliği ile 20 Eylül’de yapılacak.
10 Eylül 2019 Salı 20:40

Atatürk ve Şemsettin Karahisari Okul Aile birlikleri ve IDEAS ajansın organizasyonu ile yapılacak olan festival Eğitim Haftasının son günü Öğrenci Günü’nde yapılacak. Öğrenci gününde yapılan ilk ve tek festival olarak dikkat çeken organizasyonda okul bahçesi festival alanına dönecek.

Kurulacak olan sahnede öğrenciler dans ve koro performansı yaparken tek pota basketbol turnuvası, halat çekme, mendil kapmaca gibi birçok eğlenceli ve geleneksel oyunlar oynanacak. Yapılacak olan etkinliklere öğretmenler ve velilerde katılacak.
 

Şişme oyun gurupları ile yeni eğitim öğretime öğrenciler, öğretmenler ve velilerin pozitif olarak başlaması amaçlanıyor. Oyun guruplarında rodeo, canlı langırt, Sumo Güreşi gibi bir birinden eğlenceli aktiviteler ve konserler yer alacak. Kurulacak olan yeme içme üniteleri ile 20 Eylül Cuma günü eğlenmek isteyen herkesi festivale bekliyoruz denildi.

  Haber okunma sayısı: 134

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


AFYONKARAHİSAR - HAVA DURUMU

AFYONKARAHISAR