Triovista, İstek

09 Temmuz 2020 Perşembe

Ömer Karaoğlu konseri mest etti

omer-karaoglu-konseri-mest-etti

Altın Eller Geleneksel El Sanatları Festivali Belediye tarafından düzenlenen Ömer Karaoğlu konseriyle sona erdi.
15 Ekim 2019 Salı 21:26

Barış Pınarı Harekâtına ithafen düzenlenen Mehmetçiklerimize vefa gecesinde Ömer Karaoğlu, sevenleriyle buluştu. Ellerinde Türk Bayraklarıyla alana gelen binlerce Afyonkarahisarlı, Türk Silahlı Kuvvetleri’nin Barış Pınarı Harekatına destek verdi.

         Kahramanlık türkülerinin seslendirildiği gecede Ömer Karaoğlu seslendirdiği birbirinden güzel eserlerle manevi duygulara tercüman oldu. Gecenin sonunda Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Ömer Karaoğlu’nu ilimizde ağırlamaktan büyük mutluluk duyduklarını ifade ederek kendisine teşekkür etti.

Başkan Zeybek; “Ömer Bey’le gıyaben tanışırız. Allah razı olsun eserleriyle gençlerimizin bu günleri gelmesinde çok büyük katkıları olmuştur. Bugün de seslendirdiği eserlerle duygularımıza tercüman oldu. Kendisine çok teşekkür ederiz” dedi.

           Zafer Meydanı’nın bu tür kültürel ve sosyal etkinliklere ev sahipliği yapmaya devam edeceğini söyleyen Başkan Zeybek; "İnşallah Zafer Meydanımızı dolu dolu geçiriyoruz. Perşembe günü de İmam Hatipliler’in kuruluş yıldönümü.  O gün burada bizim de desteğimizle Grup Yürüyüş konseri düzenlenecek. Şimdiden tüm hemşehrilerimizi o gün Zafer Meydanımıza bekliyoruz. Bu vesileyle gecemize katılımlarıyla renk katan tüm  hemşehrilerime şükranlarımı sunuyorum" dedi. Haber okunma sayısı: 151

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


AFYONKARAHİSAR - HAVA DURUMU

AFYONKARAHISAR