CACTUS

21 Mayıs 2019 Salı

Örnek gösterilen projelere imza attık

ornek-gosterilen-projelere-imza-attik

Eğitim Bir Sen Afyonkarahisar Şube Başkan Vekili Mustafa ARSLAN, teşkilatın tevdi ettiği Şube Başkanlığına Aday gösterilmesi ile ilgili çalışmalarına ara vermeksizin devam ediyor.
10 Ağustos 2018 Cuma 22:16

Bu kapsamda Sandıklı, Kızılören ve Hocalar ilçelerine ziyaret gerçekleştirdi. İlçe teşkilatlarıyla bir araya gelen Mustafa ARSLAN, istişarelerde bulunarak, kongre süreci ve yeni dönemle ilgili ilçe teşkilatları bilgilendirdi.

Teşkilatın ortak adayı olarak çalışmalarına devam eden Mustafa ARSLAN, ilçelerde üyeler ve ilçe teşkilatları tarafından yoğun bir katılım ve büyük bir teveccühle karşılandı.

İlçe ziyaretleri sırasında İlçe Milli Eğitim Müdürlerini de ziyaret eden Mustafa ARSLAN, daha sonra ilçedeki üyelerle toplantılar gerçekleştirdi.

Vites büyüterek yürünecek yeni dönemin inşasın, kardeşliğin ihyası için çalıştıklarına vurgu yapan Arslan:“Teşkilatımızın ve kardeşliğimizin omuzlarımıza yüklediği sorumluluğun idrakindeyiz. Bu idrakle yeni dönemin inşası ve kardeşliğimizin ihyası için durmadan, yorulmak nedir bilmeden çalışmaya devam ediyoruz. Rabbimiz, adımlarımızı bereketlendirdi. Şu anan değin 11 ilçemizi, merkez ilçede 130 civarında okul/kurumumuzu ziyaret ettik, kardeşlerimizle buluştuk. Yıllardır yaptığımız çalışmalarımız neticesinde, rakiplerimizi katlayan rakamlarla fark attık yetkili olduk, birilerinin başını döndürecek kadar etkili olduk, rakiplerimizin bile reddedemeyeceği marka olduk. Birlikte güzel işler yaptık, Türkiye’de örnek gösterilen projelere imza attık. Yetkinin, etkinin, gücünün zirvesinde olan sendikamızı,  yeni hedeflere, yeni ufuklara taşımanın heyecanıyla birlikteyiz. İçinde bulunduğumuz süreç, bizim için “Zirveden yeni ufuklara, hedeflere yürüyeceğimiz” kutlu bir besmeledir. Biz birlikte güçlüyüz, biz birlikte geliyoruz, biz birlik için geliyoruz, Rabbimizin izni, teşkilatlarımızın destek ve kararlılığı, üyelerimizin teveccühü ile biz geliyoruz” dedi.

Yeni dönemi inşa etmek için gerekli sendikal tecrübe ve birikime sahip olduklarını ifade eden Mustafa ARSLAN, "Hedefimiz kardeşliğimizin ihyasını esas alan, daha güçlü bir dönem inşa etmektir" dedi. Haber okunma sayısı: 186

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

turk-kizilayi-bosna-hersekte

Türk Kızılayı Bosna Hersek’te

21 Mayıs 2019 Salı 00:08
skandala-valiyi-de-ortak-ettiler

“Skandala Valiyi de ortak ettiler!”

20 Mayıs 2019 Pazartesi 23:37
olcu-aleti-kullananlar-dikkat

Ölçü aleti kullananlar dikkat!

20 Mayıs 2019 Pazartesi 23:25
gun-fm-25-yasinda

Gün FM 25 yaşında

20 Mayıs 2019 Pazartesi 22:34
ptt-minikleri-sevindirdi

PTT minikleri sevindirdi

20 Mayıs 2019 Pazartesi 22:13

AFYONKARAHİSAR - HAVA DURUMU

AFYONKARAHISAR