05 Aralık 2019 Perşembe

Örsdemir’den Dağhan’a hayırlı olsun ziyareti

orsdemirden-daghana-hayirli-olsun-ziyareti

PTT Başmüdürü Mehmet Örsdemir, Afyonkarahisar Basın Mensupları Dayanışma Derneği Başkanı Mustafa Dağhan’a hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi.
20 Kasım 2019 Çarşamba 18:19

Afyonkarahisar PTT Başmüdürü Mehmet Örsdemir ve beraberindeki heyet Afyonkarahisar Basın Mensupları Dayanışma Derneği Başkanı Mustafa Dağhan’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Karşılıklı görüş alışverişinin yapıldığı ziyarette, Dağhan, dernek hakkında bilgi verdi. Çalışmalarıyla ilgili detaylı bilgiler veren Mehmet Örsdemir ise, Dağhan’a çalışmalarında başarılar diledi.

Ziyarette PttTRade hakkında bilgilendirme yapan Mehmet Örsdemir, şunları söyledi:    ”Türkiye’nin en kapsamlı ve gelişmiş akıllı e-pazaryeri portalı olmayı amaçlayarak, B2B Platformu PttTRade hayata geçirilmiştir.  B2B Platformu; alıcılarla satıcıların, online ortamda buluşacakları ve karşılıklı uluslararası ticari faaliyetlerini gerçekleştirebilecekleri yerli ve milli bir platformdur. Ülkemizde üretilen ürün ve hizmetlerin tüm dünyaya pazarlanması ve satılmasını sağlayacak B2B Platformu PttTRade, aşağıda belirtilen ayrıcalıklı özellikleri sağlamaktadır; Video, resim ve sesle zenginleştirilmiş ürün tanıtımları yapılmaktadır. Fuar tanıtımlarında kullanılabilecek, portaldaki ürünlerden oluşan, tanıtım CD’si ve USB’si her üye için oluşturulabilecektir.

Hedef pazarlara hizmet sunucuları konumlandırılabilecek altyapıya sahiptir. B2B Platformunda sadece İngilizce değil 12 dilde de hizmet sunulmaktadır.  Arama motorlarında kolayca bulunmasını sağlayacak içerik ve optimizasyon özelliklerine sahip olarak, yeni müşteriler kazanılmasına yardımcı olmaktadır. Tercüme Destekli Chat hizmeti verilmekte, ayrıca telefon ve video konferanslarında tercüman tarafından anlık çeviri hizmeti verilebilecek iletişim altyapısı sağlanmaktadır.  Her sektöre ve ürün özelliğine göre, tüm ürünler kolayca filtrelenerek bulunabilecek alt yapıya sahiptir.

Müşteriler için sistemde, en az İngilizce olmak üzere hedef pazar dilinde hazırlanmış örnek yazışma metinleri bulunur.  Yapay zekâ ile geliştirilmiş Akıllı Site İçi Arama Motoru ile ürün içeriklerine doğru ve hızlı ulaşım sağlanmaktadır. E-Pazar yerinden gelen tüm talepler yapay zekâ sistemi ile ayrıştırılarak SMS ve e-postayla ilgili müşterilere iletilebilecek altyapıya sahiptir.

Kişiye özel reklam verebilecek Akıllı Reklam alt yapısı bulunmaktadır. PttTRade ülkemizde üretilen ürün ve hizmetlerin tüm dünyaya pazarlanması ve satılmasını, alıcı ve satıcı firmaların uluslararası ticaret yapmaları için gereken iletişim ve alt yapı imkânlarını sağlamakta olan pazar odaklı akıllı e-pazaryeri portalıdır. Bu portal bütünleşmiş diğer e-ticaret, lojistik ve ödeme hizmetleri sistemlerinin şirketlerce bilinir ve kolay kullanılır, verimli, etkin, yurtdışında iyi tanınan, şirketlerin hayatını kolaylaştıran, milli üretici ve KOBİ’lerin tüm dünyada önünü açan bir e-ticaret ve e-ihracat ortamı olarak hizmet vermektedir.

PttTRade, devlet desteğini alan, Türkiye’nin en kapsamlı ve gelişmiş portalı olmayı, e- ticaret ve e- ihracat rakamlarını 2023 hedefleri doğrultusunda arttırmayı amaçlamaktadır.” Haber okunma sayısı: 159

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

mehmetcik-vakfindan-gazilere-ziyaret

Mehmetçik Vakfı’ndan gazilere ziyaret

05 Aralık 2019 Perşembe 19:51
akude-dekanlar-atandi

AKÜ'de Dekanlar atandı

05 Aralık 2019 Perşembe 19:26
engeller-sinir-tanimiyor

Engeller sınır tanımıyor

05 Aralık 2019 Perşembe 18:46
emirdag-belediyesi-kisa-hazir

Emirdağ Belediyesi kışa hazır

05 Aralık 2019 Perşembe 18:37
dunya-ikincisi-oldu

Dünya ikincisi oldu

05 Aralık 2019 Perşembe 18:30

AFYONKARAHİSAR - HAVA DURUMU

AFYONKARAHISAR