CACTUS YENİ

26 Ağustos 2019 Pazartesi

moto

Prof. Dr. Veysel Eroğlu parkı açılıyor

prof-dr-veysel-eroglu-parki-aciliyor

Park bahçelerde destan yazan Afyonkarahisar Belediyesi, İzmir Yolu Kocatepe Asri Mezarlık karşısında 55 bin metrekare alan üzerine oluşturduğu ‘Prof. Dr. Veysel Eroğlu’ parkını hizmete açıyor.
19 Mart 2019 Salı 20:32

Şehrimize ve ülkemize kazandırdığı eserlerle 'Suyun Fatihi' unvanını alan eski Orman ve Su İşleri Bakanı, Afyonkarahisar Milletvekili Veysel Eroğlu’nun ismine yakışır bir esere imza atan Afyonkarahisar Belediyesi, bir parktan fazlası olan bölgede sadece çocuklar için değil, yetişkinlerinde büyük keyif alacağı bir projeye imza attı. Yarın (20 Mart Çarşamba) saat 17.00’de yapılacak ‘Prof. Dr. Veysel Eroğlu’ parkı açılış törenine tüm vatandaşlar davetli.

PROF. DR. VEYSEL EROĞLU PARKI AÇILIYOR

Afyonkarahisar Belediyesi Selçuklu Mahallesinde yapımı tamamlanan  ‘Prof. Dr. Veysel Eroğlu’ parkını hizmete açıyor. Afyonkarahisar Belediyesi, gururumuz eski Orman ve Su İşleri Bakanı Afyonkarahisar Milletvekili Veysel Eroğlu’nun ismine yakışır parkı vatandaşların hizmetine sunmanın mutluluğunu yaşıyor.

        Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın açıkladığı 'Millet Kıraathanesi'nin de içerisinde yer aldığı parka yürüyüş yollarından, süs havuzuna, kapalı ve açık çocuk oyun alanlarından yetişkinlerinde keyif alacağı ayak voleybolu, ayak bilardosu, ayak tenisi, langırt, bowlink, plaj voleybolu, macera parkuru, mini golf, halı saha, basket ve voleybol sahası, hava bisikleti, kafeteryaya kadar her şey düşünüldü. Açılışa özel ilk gün hava bisikletleri ücretsiz olacak.

Yarın (20 Mart Çarşamba) saat 17:00’de yapılacak ‘Prof. Dr. Veysel Eroğlu’ parkı açılış törenine tüm halkımız davetli. Haber okunma sayısı: 220

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER