istek okulları

03 Nisan 2020 Cuma

PTT’den coğrafi işaret tescilli ürünlere indirim

pttden-cografi-isaret-tescilli-urunlere-indirim-

PTT, şehrimizin coğrafi işaret tescili almış marka değerleri olan lokum, sucuk, haşhaş, patatesli köy ekmeği ile ekmek kadayıf gönderilerine yüzde 30 indirim uygulayacak.
21 Şubat 2020 Cuma 19:22

İndirimle ilgili açıklama yapan Afyonkarahisar PTT Başmüdürü Mehmet Örsdemir, şunları söyledi: “Afyonkarahisar, marka şehir olma yolunda hızla emin adımlarla ilerliyor. Gastronomi alanında 2019 UNESCO Yaratıcı Şehirler Ağına dahil olan şehrimizin yöresel lezzetlerini ülkemizin dört yanına götürebilmek adına Şehrimizin coğrafi işaret tescili almış olan lokum, sucuk, haşhaş, Patatesli köy ekmeği ile ekmek kadayıfı gibi yöresel lezzetlerimize 3 ay sürecek Yöresel İndirim Kampanyası düzenlemiştik.

Bu kapsamda; Afyonkarahisar PTT Başmüdürlüğü olarak kampanyamıza halkımızdan alınan yoğun talep ve teveccüh nedeniyle bugünden itibaren (21.02.2020) 1 ay süreyle kampanyamızı uzatmış bulunuyoruz. Şehrimizin coğrafi işaret tescili almış marka değerleri olan lokum, sucuk, haşhaş, Patatesli köy ekmeği ile ekmek kadayıf gönderilerini tüm vatandaşlarımız yüzde 30 indirimli gönderebileceklerdir.” Haber okunma sayısı: 263

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


AFYONKARAHİSAR - HAVA DURUMU

AFYONKARAHISAR