CACTUS YENİ

26 Ağustos 2019 Pazartesi

moto

Sandıklı Belediyesinden mağdurları Ramazan kolisi

sandikli-belediyesinden-magdurlari-ramazan-kolisi

Sandıklı Belediyesi tarafından beş yıldır yapılan erzak paketi dağıtımı bu yılda gerçekleştiriliyor.
15 Mayıs 2019 Çarşamba 18:22

İhtiyaç sahibi vatandaşların yüzlerini güldürmek, dertlerine deva olabilmek, bereketi, paylaşmayı, yardımlaşmayı kısacası mübarek Ramazan ayının manevi atmosferini hemşerilerimiz ile birlikte yaşamak için, beş yıldır yapılan erzak paketi dağıtımı bu yılda gerçekleştiriliyor.

Sandıklı Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğüne bağlı ekipler tarafından 13 mahalle muhtarından alınan listeler doğrultusunda yardıma muhtaç vatandaşların evlerine kadar gidilerek erzak paketleri teslim ediliyor.

Erzak paketlerinde vatandaşların en temel gıda ihtiyaçları karşılanırken, Ramazan ayı içerisinde bütün ihtiyaç sahiplerine ulaşacak.

Konuyla ilgili açıklama yapan Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl; “Ramazan ayı yardımlaşma ayıdır. Ramazan ayı birliktelik ayıdır. Ramazan ayı hayır ve hasenatın en üst seviyede yapıldığı aydır. Bizlerde bu çorbada bir tuzumuz olması için geçen 5 sene olduğu gibi bu yılda; Ramazan ayı mahalle iftarlarıyla, Ramazan iftar çadırımızla, Ramazan ayı yardım kolileriyle vatandaşlarımızla buluşma gayretindeyiz. Organizasyonlarımıza gelemeyen vatandaşlarımıza biz giderek onlarında bu yardımlardan faydalanması amacındayız.

Ben bu vesileyle Ramazan ayının bereketini hep birlikte yaşamamıza destek veren muhtarlarımıza, vatandaşlarımıza, personellerimize teşekkür ediyor, daha nice Ramazan aylarında hep birlikte buluşmayı yüce mevladan niyaz ediyorum” dedi. 
Haber okunma sayısı: 84

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER