Kurban üst

03 Ağustos 2020 Pazartesi

Sandıklı OSB yönetimi toplandı

sandikli-osb-yonetimi-toplandi

Sandıklı Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Aralık ayı olağan meclis toplantısı Aktürk Makine ev sahipliğinde gerçekleştirildi.
06 Aralık 2019 Cuma 22:36

Organize Sanayi Müdürü Cem Yavuz tarafından yapılan faaliyet sunumu ile başlayan Organize Sanayi Bölgesi Meclis Toplantısı, yapılacak olan faaliyetler, bölgenin genişlemesine yönelik başvuruların değerlendirilmesi, istek dilek ve temennilerin dinlenmesiyle sona erdi.

Aktürk Makine işletme sahibi Yusuf Aktürk’ün misafiri olan yönetim Kaymakam Eflatun Can Tortop, Belediye Başkanı Mustafa Çöl ve yönetim kurulu üyeleri yapılması gerekenleri masaya yatırdı.

Programın sonunda bir açıklama yapan Başkan Mustafa Çöl; “Organize Sanayi Bölgemiz yapılan yatırım ve teşviklerle günden güne ivme kazanmakta, esnaf ve iş yeri sayımız çoğalmakta bunun sonucu olarak daha fazla vatandaşımıza iş imkânı sağlanmaktadır. Bundan sonraki süreçte kendimize bir yol haritası çıkartarak yapılabilecek genişleme alanları belirleyip, Sandıklı Organize Sanayi Bölgesinde daha fazla istihdam sağlamak asıl amacımızdır” ifadelerine yer verdi. 
Haber okunma sayısı: 180

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER