istek okulları

25 Şubat 2020 Salı

Sandıklı standı yoğun ilgi gördü

sandikli-standi-yogun-ilgi-gordu

Afyonkarahisar Valiliği İl Kültür Turizm Müdürlüğü tarafından 10-13 Ekim tarihleri arasında düzenlenen, "1. Altıneller Geleneksel El Sanatları Festivali" Afyonkarahisar Zafer Meydanında açıldı.
11 Ekim 2019 Cuma 19:43

Festivalde bulunan Sandıklı Belediyesi standı, Belediye Başkanı Mustafa Çöl'ün katılımıyla vatandaşlar tarafından yoğun bir şekilde ziyaret edildi.

Sandıklı İlçesinin tanıtıldığı stantta, Sandıklı Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğünde yapılan el emeği göz nuru ürünleri sergilendi.

Afyonkarahisar Valisi Mustafa Tutulmaz, ziyaret ettiği stantla ilgili olarak, Sandıklı Belediyesi bünyesinde bulunan SANJET A.Ş tarafından üretilen kuru meyve ve ilçenin adından sıkça söz ettiren leblebisi hakkında övgü dolu sözlerle bahsetti.

İlçenin tarihi dokusunun tanıtıldığı stantta, Belediye tarafından basılan kitaplar, kaplıca hakkında bilgiler ve broşürlerle kapsamlı bir bilgilendirme yapılıyor.

İlçe Belediye Başkanları, basın mensupları, ilimizin tanınmış şahsiyetleri, sivil toplum kuruluşları temsilcileri, Afyonkarahisarlı ve Sandıklı'lı vatandaşlar tarafından yoğun bir şekilde ziyaret edilen stant, Pazar gününe kadar Afyon Zafer Meydanında açık olacak.

 Haber okunma sayısı: 244

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


AFYONKARAHİSAR - HAVA DURUMU

AFYONKARAHISAR