CACTUS YENİ

26 Ağustos 2019 Pazartesi

moto

Sandıklı’da bayramlaşma

sandiklida-bayramlasma

Sandıklı Belediyesi tarafından organize edilen Bayramlaşma programı, Bedesten çarşısında;, Milletvekilleri, Vali, Kaymakam, ilçe protokolü, basın mensupları ve vatandaşların katılımıyla gerçekleştirildi.
08 Haziran 2019 Cumartesi 21:19

Sandıklı ve Kızılören ilçelerinden gelen vatandaşlarla beraber bayramlaşma programına katılan heyette; eski Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Afyonkarahisar Milletvekilleri Av. İbrahim Yurdunuseven, Av. Ali Özkaya, Afyonkarahisar Valisi Mustafa Tutulmaz, Sandıklı Kaymakamı Eflatun Can Tortop, Belediye Başkanı Mustafa Çöl ile Afyonkarahisar ve Sandıklı ilçe protokolü hazır bulundu.

Programın açılış konuşmasını yapan Başkan Mustafa Çöl, “Sayın Bakanımıza, Milletvekillerimize, Valimize Sandıklı İlçemize teşriflerinden dolayı teşekkür ediyorum. Afyonkarahisar’ın en fazla yatırım alan ilçesi Sandıklı olarak Bakanımız Prof. Dr. Veysel Eroğlu’na çok teşekkür ediyorum” dedi.

Prof. Dr. Veysel Eroğlu’da, Sandıklı’yı ikinci memleketi gibi gördüğünü, Sandıklı’da akrabalarının bulunduğunu, ilçe halkının göstermiş olduğu misafirperverlik ve içtenlik için her zaman Sandıklı’ya koşa koşa geldiğini belirterek, 23 Haziranda yapılacak olan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimi için İstanbul’da bulunan hemşerilerine destek çağrısında bulundu.

Haber okunma sayısı: 79

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER