CACTUS YENİ

26 Ağustos 2019 Pazartesi

moto

Sandıklı’da iftar coşkusu

sandiklida-iftar-coskusu

Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl, Şehit ve Gazi Aileleri için ilçe Kaymakamı Eflatun Can Tortop tarafından organize edilen iftar programına katıldı.
15 Mayıs 2019 Çarşamba 18:00

Bir termal otelde gerçekleştirilen iftar programına; Kaymakam adayı Dilara Şenoğlu, Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı, Derneğin Sandıklı Temsilcisi Yusuf Akın, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Şuayip Binbir ile şehit, gazi aileleri katıldı.

Manevi atmosferin fazla olduğu geceye katılmaktan duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Mustafa Çöl, aynı sofrada buluşturan ilçe Kaymakamı Eflatun Can Tortop’a teşekkür ederek, misafirlere hayırlı Ramazanlar dileklerinde bulundu.

Kaymakam Eflatun Can Tortop ise; “Ramazan-ı şerifin ruhuna uygun bir şekilde sizlerle beraber olmak, aynı sofraya oturmak, sevinç ve hüzünlerinize ortak olmak düşüncesiyle bu iftar programını düzenledik. Sizlerle bir arada olmaktan ve iftarı sizlerle birlikte yapmaktan büyük mutluluk duyuyorum. Teşriflerinizden dolayı sizlere teşekkür ederim’’ ifadelerine yer verdi. 


Haber okunma sayısı: 75

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER