Triovista, İstek

15 Ağustos 2020 Cumartesi

Sandıklı’da Millet Bahçesi Projesi başlıyor

sandiklida-millet-bahcesi-projesi-basliyor

Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl tarafından 31 Mart yerel seçimleri öncesi vatandaşlarla paylaşılan projeler hayata geçmeye başlıyor.
13 Ocak 2020 Pazartesi 21:01

Sandıklı kapalı pazar yerinin olduğu kısımda bulunan ve “Kuruçay” projesi ile vatandaşların kullanımına sunulan alanda yapılması düşünülen “Millet Bahçesi” projesi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın imzası ile resmiyet kazandı.

Yaklaşık 50.000 M2’lik bir alanda yapılacak olan “Millet Bahçesi” projesi 15 Milyon Liraya yaklaşan maliyeti ile ilçeye yapılan en yüksek maliyetli projelerin arasında yer alacak.

Projede sosyal tesisler, bisiklet, koşu parkurları, oyun, spor alanları, otopark ve peyzaj çalışmalarıyla ilçe modern bir tesis kazanmış olacak.

Proje ile ilgili bir açıklama yapan Başkan Mustafa Çöl; “Sayın Cumhurbaşkanımızın imzası ile güzel ilçemize 50.000 metrekare, yaklaşık 15 Milyon'luk Millet Bahçesi Projesini Kuruçay kenarında yapıyoruz. Sandıklı'mızda yıllardır beklenen ve bizimle hayata geçecek olan Muhteşem bir projenin daha mutluluğunu yaşıyoruz. Şehrimizi gerdanlık gibi millet bahçesiyle süslüyoruz. Güzel ilçemize hayırlı olsun.” 


Haber okunma sayısı: 159

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


AFYONKARAHİSAR - HAVA DURUMU

AFYONKARAHISAR