istek okulları

25 Şubat 2020 Salı

Sandıklı’ya yeni düğün salonları

sandikliya-yeni-dugun-salonlari

Sandıklı’ya yıllardır hizmet veren düğün salonunun yanına, iki düğün salonu daha katılıyor.
14 Ekim 2019 Pazartesi 19:51

Yunus Emre Mahallesindeki vatandaşlara verilen Düğün Salonu sözü kapsamında faaliyete girecek olan Yunus Emre Düğün Salonu’nun kaba inşaatı bitti. Kalan eksiklikleri tamamlanarak hizmet vermeye başlayacak.

Bunun yanı sıra yap, işlet, devret modeliyle ilçede faaliyet veren Ezgi Düğün Salonu’da Sandıklı Belediyesi bünyesine geçecek. Böylece vatandaşa üç düğün salonu birden hizmet verecek.

Konuyla ilgili açıklama yapan Başkan Mustafa Çöl; “Sandıklı Belediyesi olarak sizler için 2020 yılında 3 Düğün Salonu ile Hizmetinizde olacağız. Sizler özel gününüzde istediğiniz hizmeti istediğiniz müzisyenden, yemek firmasından, kamera ve fotoğrafçıdan alacak bizlerde sizlere en güzel mekânları Sandıklı Belediyesi olarak sunacağız.

Sandıklı Belediyesi Düğün Salonu, Sandıklı Belediyesi Ezgi Düğün Salonu ve Sandıklı Belediyesi Yunus Emre Düğün Salonu ile 2020 yılında sizlerin yanındayız. Rezervasyonlar Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğümüze bağlı Evlendirme Servisinde yapılacaktır. Yeni Düğün Salonlarımız Hayırlı Olsun” ifadelerine yer verdi. 


Haber okunma sayısı: 133

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


AFYONKARAHİSAR - HAVA DURUMU

AFYONKARAHISAR