AK PARTİ

22 Şubat 2019 Cuma

Fatih Çetinkaya

Şehit aileleri ve gazilerden ziyaretler

sehit-aileleri-ve-gazilerden-ziyaretler

Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı, Şehit Babası Musafa Sağlam ile birlikte PTT Başmüdürü Mehmet Örsdemir ve BARO Başkanlığına yeniden seçilen Av.Turgay Şahin’e ziyarette bulundu.
09 Ekim 2018 Salı 18:29

Şehit ailelerine, Gazi ve yakınlarına PTT olarak göstermiş oldukları ilgi, alaka ve desteklerinden dolayı PTT Başmüdürü Mehmet Örsdemir’i makamında ziyaret ederek teşekkürlerini ileten Başkan Kumartaşlı, önümüzdeki süreçte yapılacak olan çalışmaları ve faaliyetleri hakkında bilgiler verdi.

Bu vatan için canlarını feda eden Aziz Şehitlerimizin kutsal emanetleri olan Ailelerine Gazi ve yakınlarına her zaman destek vermenin kendileri için bur görev olduğunu belirten, PTT Başmüdürü Mehmet Örsdemir, başarılı çalışmalarından dolayı Kumartaşlı ve ekibini kutladı.

ŞAHİN’E HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Geçtiğimiz hafta yapılan genel kurul ile yeniden BARO Başkanlığına seçilen Av.Turgay Şahin’i makamında ziyaret eden Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı, Şahin ve yönetimine hayırlı ve uğurlu olması temennisinde bulunarak, başarılı çalışmalarının devamını diledi.

Ziyaretten duyduğunu memnuniyetini dile getiren Başkan Av.Turgay Şahin’de Şehit Ailelerinin ve gazilerin her daim yanlarında olduklarını belirterek, başarılı çalışmalarından dolayı İsmail Kumartaşlı ve yönetimini tebrik etti.

Ziyaretlerde yapılan çalışmalar ve faaliyetlerle ilgili bilgi alış verişinde bulunuldu. 


Haber okunma sayısı: 111

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

akutdan-tatbikata-destek-

AKUT’dan tatbikata destek

21 Şubat 2019 Perşembe 18:08
koksal-ali-cetinkayayi-yd-etti-

Köksal, Ali Çetinkaya’yı yâd etti

20 Şubat 2019 Çarşamba 21:58
ali-cetinkayayi-anacaklar

Ali Çetinkaya‘yı anacaklar

20 Şubat 2019 Çarşamba 21:25
yardim-sevenler-derneginin-43-yili-

Yardım Sevenler Derneği’nin 43. Yılı

20 Şubat 2019 Çarşamba 20:20

AFYONKARAHİSAR - HAVA DURUMU

AFYONKARAHISAR