21 Kasım 2019 Perşembe

Şeker Fabrikasına ziyaret

seker-fabrikasina-ziyaret

Enerji Bir-Sen, Ulaştırma Memur-Sen ve Genç Memur-Sen, Afyon Şeker Fabrikası'nı ziyaret etti.
31 Ekim 2017 Salı 21:13

Afyonkarahisar Enerji Bir-Sen, Ulaştırma Memur-Sen ve Genç Memur-Sen İl Temsilcileri Afyon Şeker Fabrikası Abdullah Necli'ye ziyaret gerçekleştirdi.

Ziyarette Enerji Bir-Sen İl Başkanı Ramazan Karaçor, İl Başkan Vekili Seyhun Sertan Yücekaş, Ulaştırma Memur-Sen İl Başkanı H.İbrahim Kormaz ve Genç Memur-Sen İl Başkanı Hüseyin Karaşahin hazır bulundu.

Sendika heyeti Afyon Şeker Fabrikası Müdürü Abdullah Necli'ye yeni görev yerinin hayırlı olması ve 2017/2018 kampanya döneminin kazasız bir şekilde tamamlanması, bölge halkına ve ülkemize faydalı olması dileklerini iletti. Afyon Şeker Fabrikası Müdürü Abdullah Necli ise Memur Sen heyetine ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, fabrikadaki çalışmalar ve 2017/2018 kampanya dönemi ile ilgili bilgiler aktardı.

Sendika temsilcileri daha sonra Ziraat Müdürü Halil İbrahim Havaslı'yı ziyaret ederek yeni görev yerinin ve pancar alımının çiftçiye, işçiye, memura ve esnafa hayırlı olması dileklerini iletti. Halil İbrahim Havaslı da ziyaretten dolayı teşekkür ederek, kendisinin de Afyonlu olduğunu ve Afyonkarahisar'a hizmet etmekten dolayı memnuniyet duyduğunu dile getirdi.

Ardından sendika üyeleriyle görüşen heyetin, yeni toplu sözleşme ve kazanımlar hakkında üyelere bilgi aktarması ve istişarelerle ziyaret son buldu.

 Haber okunma sayısı: 350

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

en-cok-magduriyeti-cocuklar-yasiyor

En çok mağduriyeti çocuklar yaşıyor

20 Kasım 2019 Çarşamba 19:16
pttden-yoresel-indirim-kampanyasi

PTT’den Yöresel İndirim Kampanyası

20 Kasım 2019 Çarşamba 19:06
ben-olmasam-ne-olur-demeyin

“Ben olmasam ne olur?” demeyin

20 Kasım 2019 Çarşamba 17:57
turk-egitim-senden-erdogana-mektup

Türk Eğitim Sen’den Erdoğan’a mektup

20 Kasım 2019 Çarşamba 17:29

AFYONKARAHİSAR - HAVA DURUMU

AFYONKARAHISAR