istek okulları

25 Şubat 2020 Salı

Sinanpaşa Belediyesinin araç filosu büyüyor

sinanpasa-belediyesinin-arac-filosu-buyuyor

31 Mart Yerel Seçimlerin ardından çalışmalarına hızlı bir şekilde devam eden Sinanpaşa Belediye Başkanı Erdal Karaman, belediyenin araç filosuna bir yenisini daha kattı.
11 Ekim 2019 Cuma 19:35

Göreve başladığı günden itibaren güzel çalışmalara imza atan Sinanpaşa’nın başarılı Belediye Başkanı Erdal Karaman, çalışmalarına bir yenisini daha ekledi. Başkan Karaman, İlçe halkından gelen yoğun talepler doğrultusunda belediyeye bir adet kepçe kazandırdı. Kepçenin ilçeye gelmesi ile birlikte Sinanpaşa Belediye binası önünde kurban kesildi.

ALLAH KAZA BELA GÖSTERMESİN

Sinanpaşa Belediye Başkanı Erdal Karaman, Belediye Meclis Üyeleri, İl Genel Meclis Üyeleri ve belediye personeli ile vatandaşların katıldığı kurban kesiminde dualar edildi. Burada konuşan Belediye Başkanı Karaman, hizmet işinin gönül işi olduğuna dikkat çekerek, “Rabbim bizleri bu yoldan ayırmasın. Allah kaza bela göstermesin” dedi.

HÜKÜMETİMİZİN BÜYÜK DESTEKLERİ OLDUİş makinesinin kazandırılmasında hükümetin büyük destekleri olduğunu belirten Başkan Karaman, “AK Parti Afyonkarahisar Milletvekillerimiz Veysel Eroğlu, Ali Özkaya, İbrahim Yurdunuseven, AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen  ve belediye meclis üyelerimize büyük teşekkür ediyorum. Bu destekler sayesinde ilçemize sıfır kilometre bir iş makinesi kazandırmış olduk ve halkımıza verdiğimiz bir sözü daha yerine getirdik” diye konuştu.

İHTİYACI KARŞILAMIŞ OLDUK

İş makinesinin belediye çalışmalarının yanı sıra vatandaşa hizmet etme noktasında kolaylık sağlayacağını ifade eden Başkan Karaman, “Belediyemizde bulunan bir adet kepçe yeterli gelmiyordu. Bunun için halkımızdan gelen talepler doğrultusunda bir adet daha kepçe almaya karar verdik. Artık bu sayede vatandaşlarımızın ihtiyacını karşılamış olduk” dedi.

GÜCÜMÜ SİNANPAŞA HALKINDAN ALIYORUM

Çalışmaları yaparken en büyük gücü Sinanpaşa halkından aldığını söyleyen Belediye Başkanı Erdal Karaman, “Allah bizlere hayırlı hizmetler yapmayı nasip etsin. Çalışmalarımız dur durak bilmeden önce hükümetimizin ve milletvekillerimizin desteği ile devam edecek. Buradan çalışmalarıma destek veren tüm Sinanpaşa halkına teşekkür ediyorum” diye konuştu. 
Haber okunma sayısı: 112

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


AFYONKARAHİSAR - HAVA DURUMU

AFYONKARAHISAR